hic bisey eskisi gibi olmayacak !!!!

• Konbuyu başlatan jupiter
  • Başlangıç tarihi
J

jupiter

Forum Okuru
hic bisey eskisi gibi olmayacak !!!!
mrb meleklerim.. beni merak edenleriniz oldu biliyorum... evet geldim burda o vazgecemedigim evimde ve kocamin yanindayim...esim gelip beni aldi evet ama ne sebepten onu buna iten neydi bilmiyorum hala...1 hafta oldu eve geleli 1 hafta da türkiyede gecen zaman var...ailemin yaninda hic bisey olmamis gibi davrandik iyiydi sicakti ve en önemlisi ilgiliydi....yani suanda bisey olupta ben tekrar dönsem kimse bana inanmayacak ona suc bulunmayacak kadar üstelik...eve geldik evde de hersey iyi gibi .. ama hep biseyler eksik ve soguk...eskisi gibi degil..en azindan benimle uyuyor..ama kafamdaki sorular cevaplanmadigi icin hep bi acayip oluyorum.. o ise hep mesafeli..ne tam yaklasiyor nede tam uzaklasiyor..biliyorum hic bisey zaten eskisi gibi olmayacak ve biseyler hemen degismeyecek...ama bi aciklamayi bi özrü haketmedim mi acaba....suanda ona karsi bende sogugum biraz bilmiyorum onu istiyor ama istemiyorumda..zaman benden de biseyleri götürmüs belli...bu ara ikimizede iyi geldimi bilmem ama bana bicok seyi gösterdi...bekliyorum konussun biseyler diye yoksa bu sekilde bilmiyorum olacak gibi degil...bicok sey eskisi gibi ama degisen yok mesela kaynanamlar her hafta sonu oldugu gibi daha ilk hafta sonumuzu elimizden aldilar biseyler bulup esimi yolladilar..yani ben hafta sonunu beklerken ona biseyler sormaya onuda mahvettiler.. o ise herzamanki gibi citini cikarmadan ne dendiyse yapiyor...bilmiyorum bu iliskinin devam etmesi iyimi oldu kötümü ama ben hala nedense mutlu degilim... birazcik daha zaman bakalim ne olacak....

Ablam kıyamam bu bile iyi bak ne güzel biraz olsun gelişme varmış. İnş hayırlısıyla daha da ii olur sen sabret dayan Allaha dua et... Rabbim hakkında ne hayırlıysa onu nasip etsin...

Ablam kıyamam bu bile iyi bak ne güzel biraz olsun gelişme varmış. İnş hayırlısıyla daha da ii olur sen sabret dayan Allaha dua et... Rabbim hakkında ne hayırlıysa onu nasip etsin...

bilmiyorum canim iyimi kötümü hani bi pismanlik sözü falan duysam bilmiyorum bu kadar sabrettim simdik herseyi elimin tersiylede itmek istemiyorum..bekleyelim bakalim ne olcak....

unutma canim sabir aci bir ottur ama yutunca sifasini görürsün.
Rabbim hakkinda hayirlisini sana nasip etsin ve bunuda gönlüne razi eylesin

unutma canim sabir aci bir ottur ama yutunca sifasini görürsün.
Rabbim hakkinda hayirlisini sana nasip etsin ve bunuda gönlüne razi eylesin

amin canim insallahh... evet cok zor bazen herseyi devirip dökesim geliyo ama olmuyo bu kadar zaman ve cabadan sonra azicik daha diyoorum...

canım benim üzülme... seninde söylediğin gibi zamana bırak. inşallah herşey eskisinden daha güzel olur bitanem:D

Geri