gebe
  1. jupiter

jupiter Forum Okuru

hic bisey eskisi gibi olmayacak !!!!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında jupiter tarafından paylaşıldı.

mrb meleklerim.. beni merak edenleriniz oldu biliyorum... evet geldim burda o vazgecemedigim evimde ve kocamin yanindayim...esim gelip beni aldi evet ama ne sebepten onu buna iten neydi bilmiyorum hala...1 hafta oldu eve geleli 1 hafta da türkiyede gecen zaman var...ailemin yaninda hic bisey olmamis gibi davrandik iyiydi sicakti ve en önemlisi ilgiliydi....yani suanda bisey olupta ben tekrar dönsem kimse bana inanmayacak ona suc bulunmayacak kadar üstelik...eve geldik evde de hersey iyi gibi .. ama hep biseyler eksik ve soguk...eskisi gibi degil..en azindan benimle uyuyor..ama kafamdaki sorular cevaplanmadigi icin hep bi acayip oluyorum.. o ise hep mesafeli..ne tam yaklasiyor nede tam uzaklasiyor..biliyorum hic bisey zaten eskisi gibi olmayacak ve biseyler hemen degismeyecek...ama bi aciklamayi bi özrü haketmedim mi acaba....suanda ona karsi bende sogugum biraz bilmiyorum onu istiyor ama istemiyorumda..zaman benden de biseyleri götürmüs belli...bu ara ikimizede iyi geldimi bilmem ama bana bicok seyi gösterdi...bekliyorum konussun biseyler diye yoksa bu sekilde bilmiyorum olacak gibi degil...bicok sey eskisi gibi ama degisen yok mesela kaynanamlar her hafta sonu oldugu gibi daha ilk hafta sonumuzu elimizden aldilar biseyler bulup esimi yolladilar..yani ben hafta sonunu beklerken ona biseyler sormaya onuda mahvettiler.. o ise herzamanki gibi citini cikarmadan ne dendiyse yapiyor...bilmiyorum bu iliskinin devam etmesi iyimi oldu kötümü ama ben hala nedense mutlu degilim... birazcik daha zaman bakalim ne olacak....

nilyesilim ve EnCey bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    aynen Jüpicim sadece zaman zaman zaman! o gösterecek en doğru yolu...Hayırlısı ne ise o olsun!

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ablam kıyamam bu bile iyi bak ne güzel biraz olsun gelişme varmış. İnş hayırlısıyla daha da ii olur sen sabret dayan Allaha dua et... Rabbim hakkında ne hayırlıysa onu nasip etsin...

4. jupiter

jupiter Forum Okuru

insallah hayirlisi neyse o olur.... :((

5. jupiter

jupiter Forum Okuru

bilmiyorum canim iyimi kötümü hani bi pismanlik sözü falan duysam bilmiyorum bu kadar sabrettim simdik herseyi elimin tersiylede itmek istemiyorum..bekleyelim bakalim ne olcak....

6. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    unutma canim sabir aci bir ottur ama yutunca sifasini görürsün.
    Rabbim hakkinda hayirlisini sana nasip etsin ve bunuda gönlüne razi eylesin

*şiker* bunu beğendi.
  7. jupiter

jupiter Forum Okuru

amin canim insallahh... evet cok zor bazen herseyi devirip dökesim geliyo ama olmuyo bu kadar zaman ve cabadan sonra azicik daha diyoorum...

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sonra bi bakıyosun giden senden gitmiş...

9. emral

emral Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    canım benim üzülme... seninde söylediğin gibi zamana bırak. inşallah herşey eskisinden daha güzel olur bitanem:D

10. jupiter

jupiter Forum Okuru

insallahh... belkide....

11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    umarım aranızdaki buzlar yavaş yavaş erir.Zaman her şeyin ilacıdır ama unutma :)

nilyesilim bunu beğendi.
  12. jupiter

jupiter Forum Okuru

umarim erir cok gecmeden yoksa böyle de cok can yakiyo :(

nilyesilim bunu beğendi.
  13. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımmm ewet eskisi gibi olmaz hiçbirşey ama inşallah eskisinden daha iyi olur :kiss:

nilyesilim bunu beğendi.
  14. jupiter

jupiter Forum Okuru

umarim öyle olur.......

nilyesilim bunu beğendi.
  15. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    çöken bir bina üzerine yeninden bir şey inşa etmek sakıncalı. çünku zaten temeli çürük.

hic bisey eskisi gibi olmayacak !!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak

Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak

Bir bakmışsın yok olmuş seninle gelen zamanlar! O zamanlar ki sırf sen bulamayasın diye, sadece ihtiyacın olduğunda baktığın anıların dağarcığına özenle saklanmışlar... Biliyorum, tarifsiz tedirginsin ve korkuyorsun... "Bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!" diye korkuyorsun. Elinde tuttuğun o bahar dalı kuruyup yitmiş, ilk sevgilin niyetine kitap arası saklanan bir kır çiçeği...
  2. Senin hic olmamis gibi

Senin hic olmamis gibi

Senin hic olmamis gibi.. Varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım artık, sadece olmayacaksın. Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmuş cümlelerimin sonunda. Belki birkaç satır arasında unutulacaksın bir müddet sonra. İçimden olmayacak, boş bir kağıdın gölgesine sığınmayacak sana sitemlerim. Hani hep kızardın ya "Konuş konuş konuş" derdin, haykırabilir miyim şimdi...
  3. Hayki-eskisi gibi

Hayki-eskisi gibi

BASKAN BAS GAZA HAYKI YANINDA, YUKSEK DOZDA ALKOL KANIMDA; KAFAM GUZEL BIRAZ AMA DILIM UZMEZ! KIM DEMIS SABAHA DEK EGLENILMEZ? kendime geldim rapimi verdim ele hele bi bakın derdime: kendine yararı bile olmayan bir hergeleyi oynamaktan sıkıldım birader kanka naber? kalk gidelim beraber içelim geçelim olalım derbeder. berber misali traşım kalender ah bu ne biçim panzer? kanser eder...

Sayfayı Paylaş