gebe
  1. zelihaseyma

zelihaseyma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8

...hiç bitmeyen bu sabah...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zelihaseyma tarafından paylaşıldı.

Bu sabah da senden vazgeçtim, bütün sabahlar gibi... güneşin ilk ışıklarına vererek umutlarımı,oyuncak dünyamın kapılarından çıkıp,girdim insan kalabalığına...

bu sabah da senden vazgeçtim,
    kanlı bir gülücük dudağımda...

Bu sabah da senden vazgeçtim...insan kalabalıklarında kaybolursam, belki kaybolur diye düşündüğüm içimdeki aşkın,gözlerimde seni aratıyordu insan yüzlerinin tarifsiz derinliklerinde...

bu sabah da senden vazgeçtim,
    paslı bir lanet dilimin ucunda...

Bu sabah da senden vazgeçtim...Kadifeden Kesemi takıp dudaklarıma,bir gülücük kondurup gözbebeklerime,girdim dünyanın koynuna...

bu sabah da senden vazgeçtim
    sakladığım hüznüm damarlarımda...

Hatırlıyor musun bu sabah da senden vazgeçmiştim... Bu akşam da senden vazgeçiyorum;

adresimi değiştirmedim:

SENİ BEKLİYORUM,
    SENDEN VAZGEÇTİĞİMİ GÖRMEN İÇİN

...hiç bitmeyen bu sabah... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hiç bitmeyen fıkra!!!

Hiç bitmeyen fıkra!!!

HIC SONU OLMAYAN FIKRA OKUDUNUZ MU??? BUYRUN PATRON SEKRETERİNE DER Kİ: -Bir haftalığına iş için yurtdışına çıkacağız. Ona göre hazırlan. Sekreter kocasını arar : -Patronla bir haftalığına yurtdışına çıkacağız. Sen başının çaresine bakarsın. Kocası sevgilisini arar : -Karım bir haftalığına yok. Bu haftayı beraber geçirelim. Sevgili Özel ders verdiği minik çocuğu arar : -Bu hafta sana ders...
  2. bu sabah..

bu sabah..

Yaprak hışırtılarına uyandıran bir güneşle, Gazete diye, sessizliğimi okudum Bir şeyler var sanki: Her sayfada biraz daha, Kaybettiren kelimeleri Bir bardak kremalı kahve, Sigarasız Ve huzurlu: Sineye çekmek gibi hayalleri... Bir şeyler var sanki: Her yudumda, Daha da gururlu Sıcak rüzgarlar esiyor gözlerimin tam ortasında; Ama kısık gözlerim: Tam açılmıyor Gördüğüm sadece birkaç gri çizgi,...
  3. Ayrılığa hiç bitmeyen sözüm

Ayrılığa hiç bitmeyen sözüm

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Hiç bitmeyen baba ve vatan sevdam

Hiç bitmeyen baba ve vatan sevdam

Benim babam Astsuba ilk görev yeri Kars-Kağızmandı bende orda doğdum bu terör hiç bitmiyo hiçç o zamandan buzamana hala var babam 9 yıl görev yaptı orda hep dağlarda geçmiş günleri ben babam yokken dağdayken baba demişim her gördüğüm askeri kıyafetli adama baba dermişim annem hep anlatır ...Babam çok şükür o yılları kazasız belasız atlatmış belki babama bukadar bağlı oluşum damarlarımda gezen...

Sayfayı Paylaş