gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Hiç bitmeyen fıkra!!!

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

HIC SONU OLMAYAN FIKRA OKUDUNUZ MU??? BUYRUN PATRON SEKRETERİNE DER Kİ: -Bir haftalığına iş için yurtdışına çıkacağız. Ona göre hazırlan.
    Sekreter kocasını arar :
    -Patronla bir haftalığına yurtdışına çıkacağız. Sen başının çaresine
    bakarsın.
    Kocası sevgilisini arar :
    -Karım bir haftalığına yok. Bu haftayı beraber geçirelim.
    Sevgili Özel ders verdiği minik çocuğu arar :
    -Bu hafta sana ders veremicem. Gelmene gerek yok.
    Minik çocuk Dedesini arar :
    -Dedecim. Bu hafta dersim yok. Öğretmenim yok.Bu haftayı beraber geçirelim.
    Dede (1.bölümdeki patrondur) sekreterini arar:
    -Bu haftayı torunumla geçireceğim. Gezimiz iptal oldu. Gidemicez.
    Sekreter kocasını arar :
    -Gezimiz iptal oldu. Gidemicez.
    Koca sevgilisini arar :
    -Bu hafta beraber olamıcaz. Karımın gezisi iptal oldu.
    Sevgilisi ders verdiği minik çocuğu arar:
    -Bu hafta sana ders verebileceğim. İşlerim iptal oldu.
    Minik çocuk Dedesini arar :
    -Dedecim. Öğretmenimin işleri iptal oldu. Bu hafta beraber olamıcaz. Çok
    üzgünüm.
    Dede sekreterini arar :
    -Merak etme. Bu hafta yurt dışına çıkabileceğiz. Hazırlıklarını yap...
    Eeee?...

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hiç bitmeyen fıkra!!!
    bbööööööö...kafam bırbırıne gırdı:D:D:D

Hiç bitmeyen fıkra!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...hiç bitmeyen bu sabah...

...hiç bitmeyen bu sabah...

Bu sabah da senden vazgeçtim, bütün sabahlar gibi... güneşin ilk ışıklarına vererek umutlarımı,oyuncak dünyamın kapılarından çıkıp,girdim insan kalabalığına... bu sabah da senden vazgeçtim, kanlı bir gülücük dudağımda... Bu sabah da senden vazgeçtim...insan kalabalıklarında kaybolursam, belki kaybolur diye düşündüğüm içimdeki aşkın,gözlerimde seni aratıyordu insan yüzlerinin tarifsiz...
  2. Fıkra

Fıkra

Rüyada fıkra anlattığınızı gördüyseniz, hayatı çok fazla ciddiye aldığınız anlamına gelir. Biraz rahat olup, hayatın tadını çıkarmanız gerekiyor.
  3. Bitmeyen masalım

Bitmeyen masalım

. Sen...Yüzümdeki gülüşlerin,ellerimdeki terlemenin,yüreğimdeki deli atışın sebebi...Her gece uykum,her sabah güneşim.Yıldızım,ay'ım,akan kanım.Bitmeyen masalım.Bahçedeki çiçeğim,çiçekteki rengim.Gökyüzüm,denizim,mavim sen... Sevdamın adresi,aşkımızın menzili,içkimdekitat,yaşadığımhayatsen... Sebebim,niyetim,geleceğim,geçmişim,bilinmezl...
  4. Ayrılığa hiç bitmeyen sözüm

Ayrılığa hiç bitmeyen sözüm

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Hiç bitmeyen baba ve vatan sevdam

Hiç bitmeyen baba ve vatan sevdam

Benim babam Astsuba ilk görev yeri Kars-Kağızmandı bende orda doğdum bu terör hiç bitmiyo hiçç o zamandan buzamana hala var babam 9 yıl görev yaptı orda hep dağlarda geçmiş günleri ben babam yokken dağdayken baba demişim her gördüğüm askeri kıyafetli adama baba dermişim annem hep anlatır ...Babam çok şükür o yılları kazasız belasız atlatmış belki babama bukadar bağlı oluşum damarlarımda gezen...

Sayfayı Paylaş