gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Hiç Böyle Oyuncak gördünüz mü?(Air Swimmers)

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

air swimmers shark video flying shark toys oyuncağı hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Geçenlerde facebookta gezerken bir video dikkatimi çekti. Bu video ilginç oyuncaklara aitti. Oyuncak o kadar hoşuma gitti ve videoyu ve oyuncağı hemen araştırmaya koyuldum ve buldum. Eğer fiyatı biraz tuzlu gelmese alacaktım ama gerçekten pahalıymış. Yine de paylaşmak istedim belki siz o kadar seversiniz ki fiyatına aldırış etmezsiniz. Balıkları çok severim ve siz de balıkları seviyorsanız eminim uçan balıklar ilginizi çekecektir.

Bu da videosu.

Eğer almak isterseniz BURAYA tıklayıp sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ebru58, CeMoŞ ve SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Manyak güzel bişey ya bu :D:D Bunun daha değişik versiyonunu misal arabalısını alacaksın yapacaksın. Bu ökkküzler var trafik ökküzleri hani olmayan yoldan gidenler aha onların üzerine sürceksin. :D:D:D Seyreyle o zaman cümbüşü....

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çok güzelmiş ya :) Banada bir tane bundan alın:A

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    varyaa bundan bana bitane verecekler ne çiplikler yaparım benn hahaha millet bırakır hahaha

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende aldım bu uçan balıktan çok zevkli bi şey arkadas herkese öneririm

Hiç Böyle Oyuncak gördünüz mü?(Air Swimmers) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şafak Sezer i hiç böyle gördünüz mü?

Şafak Sezer i hiç böyle gördünüz mü?

herşey yakışıyo bu adama sabah.com
  2. Konya'yı hiç böyle gördünüz mü???

Konya'yı hiç böyle gördünüz mü???

IN KONYA l Konya'nın Panoraması l  360 Derece Konya Sanal Tur,  360 Konya, Konya 360, Sanal Tur Konya Merak edenler için güzel bir site buyrun bakalım.
  3. Siz hiç böyle bir tevazu örneği gördünüz mü

Siz hiç böyle bir tevazu örneği gördünüz mü

SİZ HİÇ BÖYLE BİR TEVAZU ÖRNEĞİ GÖRDÜNÜZ MÜ? Bir adam, kötü yoldan para kazanıp bununla kendisine bir inek alır. Neden sonra, yaptıklarından pişman olur ve hiç olmazsa iyi bir şey yapmış olmak için bunu, o zamanlar aynı zamanda aşevi işlevi görmekte olan bir dergaha bağışlamak ister. Adam Hacı Bektaş-ı Veli'nin dergâhına gider. Durumu Hacı Bektaş-ı Veli'ye anlatır ve o ' helal değildir'...
  4. hiç böyle kırkent gördünüz mü?

hiç böyle kırkent gördünüz mü?

El yapımı kırlentler Örgü kırlent modelleri birbirinden güzel kırlent modelleri var. Hatta bir çoğumuz kırlentlerimizi kendimiz örüyoruz. Bu kırlette sanırım el örgüsü. Hatta yapabilen varsa bana da yaparsa çok memnun olurum:):) Benim elimden hiç öyle işler gelmezde. Fikir vermesi benden yapması sizden:) Buyrun meleklerim örgü kırlent örneği;

Sayfayı Paylaş