hiç bu kadar gülmemiştim

orkide

Aktif Üye
Üye
hiç bu kadar gülmemiştim
daha lise 1 deyimmm 15 yaşımdayımm sınıfta uyuz olduğum atta gıcık olduğum hatta sürekli tartıştığım bi kız vardı bir gün buna napabilirim diye düşünürken ewde çekmecede karıştırıyorum tabi allah bilir ne arıyorum ulen bi baktım kare biçiminde bişiler cıvık cıvık muşambamsı bişey içinde üzerini okudum ananmmmmmm prezervatif hahahahahah aldım bunu açtım okadar cıvıkki ıyyyy bu kadar iğrenç bişi görmemiştim heç ayyyy öğğğ sonra bunu çantama koydum tabiki yenisini okulda açtım avcuma koydum sonra kızın yanına gidip çok hatalıyız aynı sınıftayız vs vs gel barış imzalayalım dedim elimi uzattım oda garibim uzattı elini hahahahahha kızın gözleri açılmaya başladı bırakmıyorumda elini o ne dedi titrek sesle bişi demedim sırıtıyorum hahahahah amannnn kız pat diye yığıldı yere bende disipline hahahahahahahahaha

hehehee kız alemsın valla bıde o yasta kız hıc gormemıste yapış yapış puhahah :D sen ne yere bakan yurek yakanmıssın öle....

hehehee kız alemsın valla bıde o yasta kız hıc gormemıste yapış yapış puhahah :D sen ne yere bakan yurek yakanmıssın öle....

ewt ya kız hiç görmemiş ne olduğunu bilem bilmiyodu gözleri açıldığında çok kötü oldum karnıma ağrı girdiresmen hahahahahahahahha hayatımda öle bi bakış heç görmemiştim hahahahahah :D:D:D

harbi komikmiş ya nerden aklına geldi böyle bişey...annenle baban o prezervatifleri sormadı mı sonra sana nerdeler die:)

Geri