Hiç Bu Kadar Güzel Sözü Bir Arada Gördünüz mü

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Hiç Bu Kadar Güzel Sözü Bir Arada Gördünüz mü
BoşVér! Şimdi Goz YAsLarimi SiLMéyi Gücün YéTéRSé KahKahaya Boğ Béni Birak YaNakLarimi DuDakLarimi .. Gucun VAr iSé YuréğimDéN Öp Béni

iStediğimi verin tøzLu rAfLarImdA ge¢mi$im yAnar ßenim gözLerim daLar derin ßenim hisLerim ßöyLedir yerLi yersiz söyLenir sözLerin ßana ßi simgedir i¢imde mimLenir

İnanıyorsan savunduklarına, arkasında duracaksın..gerek yok cellada cıkarıldığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !

Emek VeR, KuLAK VeR, BiLGİ VeR, BoRÇ VeR; AmA BoS VeRME! İYİYİ ArA, GÜzELİ ArA, DOĞRUYU ArA; AmA KuSUR ArAmA!

Hî¢ VaraMaDIM FarkIña, Dû$ûñMëDîM kî ¥arIñI UZagI ta$I¥aMaDIM, $îMDî ¢ëkî¥øruM îstë kahrIñIYëñî acILar ta$I¥øruM, DûñDë kaLañ gôZ ¥a$LarIñI.MutLuLugu satI¥øruM ZararIña, kaLDIr ûstûMDëñ Par¢aLa¥añ ø ßakI$LarIñi

Ne çok öğrendi bu gönüL ne çok söndü, ne çok yandı.. Her defasında bu SoN sandı ama aLdandı.. ßu gönüL uyandı, bu sabah yeniden ba$Ladı..!

YıLLar NeLeri gotürdü Özünden, Neleri Unuttu Yüreğim.. Sele mi KapıLdın Yoksa İstanbul Yamacında!? SöyLe, Suçumuz Neydi Bizim..ღ ღYıLLar NeLeri gotürdü Özünden, Neleri Unuttu Yüreğim.. Sele mi KapıLdın Yoksa İstanbul Yamacında!? SöyLe, Suçumuz Neydi Bizim..ღ Varlığımda Kıymetimi Bilmeyenleri, Yokluğumla Terbiye Ederim.!!

insani yaslandiran yasadigi yillar degil, ulasamadigi arzularidir. hayatta en aci sey felaketler degil, yasanmasi mümkün iken yasanmayan mutluluklardir!!

Gönül bahceleri yuvasiz yersiz Hayatin tadi yok anladim sensiz Toprak mezar olsun bana kefensiz Yasayamam sevgilim inan SENSiZ!!

gözlerim kaldı sende istesem verir misin?seni seviyorum desem bende seni dermisin?yaprak değil çiçeğim,hayal değil gerçeğim.sana son sözüm sevgilim seni daima seveceğim

Hayat ve yaşadıklarını bir okyanus gibi düşün...Çılgın ve deli dalgalara isteyerek girmezsin...Durgun sular kendini belli etmez ve ne zaman coşacağını sen bilemezsin.

sevgılı senınle ben pergel gıbıyız ıkı basımız var bır tek bedenımız ne kadar donersem doneyım cevrende,er gec bas basa verecek degıl mıyız?...

Sevgi karanlık bir tünelde yakılan mum ışığı gibidir... Size yolunuzu gösterir ama uzakta ne olduğunu söylemez.
Paylaşacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur

Geri