gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

'Hiç de güzel olmamış'

Konu, 'Magazin' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

helal olsun valla evlat yetiştirmeyi bilen en iyi sanatçı bence..bakın hanımlar sizde hak vereceksiniz. allah böyle anneliği herkese nasip etsin..
    Hülya Avşar bu sabah konuk olduğu "Doktorum" programında kızı Zehra'nın yılbaşı akşamı yaptığı makyajla ilgili konuştu...

Kanal D de yayınlanan "Doktorum"a konuk olan sanatçı Hülya Avşar, programın sunucusu Zahide Yetiş’in; Zehra’nın yılbaşı gecesi yaptığı makyajı sorması üzerine "Makyaj hiç de güzel olmamış. Bizim en büyük tartışmamız makyaj yüzünden. Ben sahne alacağım yere prova yapmak için Zehra’dan daha önce gitmiştim. Zehra daha sonra teyzeleriyle birlikte geldi. Teyzesinden yalvar yakar ’Gözümün kenarına biraz siyah kalem sürebilir miyim?’ diye izin almış. O gün hevesini kırmamak için bir şey söylemedim ama ertesi gün oturdum konuştum... Bazı şeyleri yaşından önce yaparsan ilerde ondan zevk almassın, tadı kaçar. Her şey zamanında..." cevabını verdi.

Son düzenleme: 12 Ocak 2011
  2. aslı01

aslı01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencede çok çirkin olmuş

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    bencede ama hülya avşar kızıyla çok güzel konuşmuş

Bazı şeyleri yaşından önce yaparsan ilerde ondan zevk almassın, tadı kaçar. Her şey zamanında..."

kızına söylencek en güzel sözü söylemiş

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Hülya Avşar bana göre sanatçılar arasında en iyi şekilde çocuğunu yetiştermeye çalışan ve o kadar iş temposu arasında kızıylada ilgilenmesini bilen bir sanatçı ve anne..Olması gerekeni güzel bir şekilde kızıyla paylaşmış kutluyorum bu düşüncesinden dolayı

5. zeyno2222

zeyno2222 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    rüyama katılıyorum gerçekten takdir edilecek bi anne helal olsun valla

6. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok doğru ssöylemiş...

7. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    hülya avşara bravo ilk kez doğru sölemiş

8. nawal

nawal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bencede hic yakısmamış zehraa aaaa

9. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Hiç yakışmamış ve hülya avşarı çok severim bu davranışını taktir ettim

10. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

helalll yaa amaa kızı gıt gıde annesıne benzıoo guzellıgınde

11. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben daha yeni yazacam da sen medyum felan mısın nerden tahmin ettin benim bu konuda ki düşüncelerimi :D:D Sanırsam yorum yapanlardan birini ben sandın :D:D

Hülya Avşar, bana göre Türkiye'de ki en zeki kadınlardan biridir. Sivri dili yüzünden bir çok kişi tarafından ağır eleştirilsede ki, bu hiç umrunda olmuyor ve kendinden emin duruşu ile taktire şahan bir kadın o...

Bu arada kızı Zehra, ne çabuk büyümüş be, ayol herkes büyüyor ben hariç, bende küçülüyorum aksine hahaha

12. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

ayy evet mevi yazacağıma rüya yazmışım olur böyle şeyler:D bak çok utandım şimdi

13. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    hülya avsarin harbiyliyini kizinakarsi olan tisiplinine bayiliyorum

14. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kıs zuzumm aşık mısın nesin hahaha Sana demedim ki ben ve sende bana öyle dememiştin ki, niye üzerine alındın ki hahaha Onu zeynepnn demişti hahaha Bu konuda iyice bir karışltı kim kime dum duma olduk :D Beni karıştırmayın kimseyle, ben benim, kimse ben olamaz ona göre şşş kaşınma

Ay hiç güleceğim yoktu, konuda yorum yapanların kafası karıştı ayol hahaha Ben *****'ım, beni başkası sananda zeynepnn'di:D:D zeynepnn'ide kendi sanan sensin tamam mı, seninde adın zuzumm ona göre karışmasın ortalık :haha:

15. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
'Hiç de güzel olmamış' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benim Hiç Senim Olmamış Gibi!..

Benim Hiç Senim Olmamış Gibi!..

Varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım artık, sadece olmayacaksın. Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmuş cümlelerimin sonunda. Belki birkaç satır arasında unutulacaksın bir müddet sonra. İçimden olmayacak, boş bir kağıdın gölgesine sığınmayacak sana sitemlerim. Hani hep kızardın ya “Konuş konuş konuş” derdin, haykırabilir miyim şimdi korkaklığını. Bıraktığın bu mavi...
  2. Aşk benim hiç Senim olmamış

Aşk benim hiç Senim olmamış

Varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım artık, sadece olmayacaksın. Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmuş cümlelerimin sonunda. Belki birkaç satır arasında unutulacaksın bir müddet sonra. İçimden olmayacak, boş bir kağıdın gölgesine sığınmayacak sana sitemlerim. Hani hep kızardın ya “Konuş konuş konuş” derdin, haykırabilir miyim şimdi korkaklığını. Bıraktığın bu mavi düşleriyle...
  3. benim hiç senim olmamış...

benim hiç senim olmamış...

Aşk benim hiç Senim olmamış ... Varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım artık, sadece olmayacaksın. Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmuş cümlelerimin sonunda. Belki birkaç satır arasında unutulacaksın bir müddet sonra. İçimden olmayacak, boş bir kağıdın gölgesine sığınmayacak sana sitemlerim. Hani hep kızardın ya “Konuş konuş konuş” derdin, haykırabilir miyim şimdi korkaklığını....
  4. Aşk benim hiç senim olmamış

Aşk benim hiç senim olmamış

Varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım artık, sadece olmayacaksın. Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmuş cümlelerimin sonunda. Belki birkaç satır arasında unutulacaksın bir müddet sonra. İçimden olmayacak, boş bir kağıdın gölgesine sığınmayacak sana sitemlerim. Hani hep kızardın ya “Konuş konuş konuş” derdin, haykırabilir miyim şimdi korkaklığını. Bıraktığın bu mavi düşleriyle...

Sayfayı Paylaş