gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hiç gelmeyen mutluluk

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mutluluk [​IMG]

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hiç gelmeyen mutluluk
    şiir kadar resimde çok anlamlı teşekkürler adminim

3. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hiç gelmeyen mutluluk

Sevmekden önce sevilmektir mutluluk.

çok güzeldi emeğinize sağlık.

hiç gelmeyen mutluluk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutluluklara/Acılara Geç Kalınır mı Hiç?

Mutluluklara/Acılara Geç Kalınır mı Hiç?

Mutluluklara geç kalınır mı hiç? Ben hep geç kaldım. Yakalayamadım bir türlü... Ulaşamadım ona... Nasıl bir duygudur mutluluk hiç tadmadım. Gözlerimi kapattım, hayal ettim mutlu günleri fakat hepsi bir hayalde kaldı işte... Sonra açtım gözlerimi dünyaya, baktım karşıya. Gözlerimi alan bembeyaz bir ışık gördüm aynada. Elimi uzattım, yaklaştım ama tutamadım. Benimmiş gibi, çok...
  2. Hırs ile Mutluluk birbirlerini Hiç Görmezler...

Hırs ile Mutluluk birbirlerini Hiç Görmezler...

ABD'nin New York şehri,trafik yoğunluğu en çok olan dünyanın belli başlı metropollerinden biridir. İşte, New York'un bu oldukça hareketli günlerinin birinde şehrin 5. caddesinde yürüyen bir adama bir otomobil hafifçe çarptı. Bu istenmeyen kazada yayaya bir şey olmamıştı. Otomobilin şoförü yayayla konuştu, özür diledi ve iş tatlıya bağlandı.Fakat yaya düştüğü yerden kalkmaya hazırkanıyordu ki,...
  3. ??? *mutluluk* ???

??? *mutluluk* ???

Yorgunum sevgili Yorgunum..... Duygularım.... Ümitlerim.... Dileklerim yorgun.... Her defasında kırılıp Parçalanmaktan yorgun yüreğim.... Aldatılmaktan Kırgın umutlarım.... Yarım kalmaktan aşka Yorgunum..... Geceyi uykusuz Günü karanlık yaşamaktan Yorgunum... Yoruldum sevgili... Her ümidin peşinden Koşmaktan Solan gençliğim.. Yoruldum.. Yalancı bahar yaşamaktan... Gül değil hep diken...
  4. Nefes darlığının hiç aklınıza gelmeyen nedeni!

Nefes darlığının hiç aklınıza gelmeyen nedeni!

Nefes darlığı denildiğinde akla genelde önce astım, sigara tiryakiliği, kalp hastalıkları gibi klasik nedenler geliyor. Ancak Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Başkanı Doç. Dr. Sina Ercan, nefes borusu darlığının da nefes darlığına önayak olabileceğini belirtiyor. Asıl sıkıntının da nadir olduğu için gözden kaçması olduğunu söylüyor. "Nefes darlığının nedeni...
  5. Gelmeyen bebegıme

Gelmeyen bebegıme

NASIL BİR BEBEK OLURSUN? Bebiş Ben seni hayalimde canlandırıyorum:) kız olursan adın ıım ecem yada sevgı olu:bebem: Erkeksen....bilemiyorum Emre Emir Eren ....???:bebem: Baban diyor ki büyüsün kendi adını kendi seçsin...:hhh::hhh::hhh: Çok espiratör bu baban:hhh::hhh::hhh: Bir gelsen....Baban seni kesin FENERBAHÇELİ yapar:bebem::bebem::dp178: Zaten BEŞİKTAŞLI olan...

Sayfayı Paylaş