gebe
?

Hiç görücüye çıktınız mı?

1. Evet, çıktım

50,0%
  2. Hayır, çıkmadım

50,0%
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hiç Görücüye Çıktınız mı?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler, eskiden evlilikler büyük çoğunlukla görücü usulü yapılıyormuş. Ama şimdilerde umumiyetle herkes evlenecekleri kişiyi kendileri seçiyor, arkadaşlık dönemi geçiriyorlar. Ama yine de görücü usulü evlenen de var. Benim sorum şu, isteyerek ya da istemeyerek olsun hiç görücüye çıktınız mı? Nasıl oldu, neler hissettiniz?

*EYLÜLMEHMETUTKU* ve Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ayyy hiç sevdmediğim bişey di görücüye çıkmak bi kere başıma geldi çat kapı geldiler bi gün niye mecbur kaldım bi hoş geldiniz dedi odama gittim bide giderlerken güle güle dei m bu kadar :) o kadarcık görmeyele pek beğenmişler beni sürekli gelmeye başaldıalr bi dadandıalr sonra dedim ende kadına benim sevdiğim var benden size gelin olmaz deidm hahahah i daha gelmedile r:)

3. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    ben karşı değilim görücü usulüne ama eşimle 17 yaşından beri çıktığımız için anneme hep görücüleri kapıdan çevirttirmişimdir hele çalışırken allahım nasıl zırt pırt gelirlerdi hafta içi kızım çalışıyo yok dermiş annem onlarda iyi hafta sonu gelelim derlermiş hahaha bende her hafta sonu evde olmazdım :D:Dhiç karşılarına çıkmadım çıksam benm adam boğardı beni zaten :D:D

4. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    ben çıktım oda kocam oldu zati annem evlenmemi istemiyodu eve almıodu benimkinide almucaktı ama babam gelsinler dedi

Hiç Görücüye Çıktınız mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalem ağlar mı hiç

Kalem ağlar mı hiç

Ağlamaklı halde kağıda gözyaşlarını boşalttı bir mendil misali… kağıt bomboş temiz ve umut dolu yarınlarda güzel sözlerin taşınacağı bir heybe olmanın hayaliyle meşgulken ağır bir aşk acısı yüklü sözcüklerin altında kalakalmıştı. kalem’in gözyaşlarını, içinde hissederek acısını paylaşmaya başlamışken yazmaya başladığım aşkın acısına mağlup olarak hayatına bir çöptenikesinde buruşturulmuş bir...
  2. Çipli Kİmlik Kartları Görücüye Çıktı

Çipli Kİmlik Kartları Görücüye Çıktı

Çipli kimlik kartları görücüye çıktı. Pilot bölge olarak seçilen Bolu'da dağıtılmaya başlanan kartlar ehliyet gibi küçültüldü. Kartın sol üst köşesine Türk bayrağı, sağ üst köşesine Türkiye haritası konuldu. *** Kimlik kartları çipli oluyor İçişleri Bakanlığı uluslararası standartlara uygun Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı projesini uygulamaya koydu. Yeni kimlik kartları pilot bölge...
  3. Dünyanın En Pahalı Elbisesi Ukrayna'da Görücüye Çıktı

Dünyanın En Pahalı Elbisesi Ukrayna'da Görücüye Çıktı

Bu konu; dünyanın en pahalı elbisesi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sizce dünyanın en pahalı elbisesi kaç paradır ? Biz söyleyelim, tam 10 milyon TL. Evet yanlış okumadınız. Şimdi diyeceksiniz ki bir elbise nasıl böyle bir fiyat olur ? Çok basit, eğer işlemesinde elmaslar kullanıldıysa olur. Şahsen böyle bir elbisenin yanına bile yaklaşmak istemem. Düşünsenize alıp...
  4. İphone6 Görücüye Çıktı!

İphone6 Görücüye Çıktı!

iphone6 özellikleri, iphone6 ekran özellikleri, iphone 6 fiyatı Geçtiğimiz aylarda iphone5 in ardından iphone5s piyasaya çıkmıştı derken şimdide teknoloji meraklılarını yakından ilgilendiren bir haberi sizlerle paylaşmak istiyoruz. İphone almak da çok acele etmemenizi öneririz çünkü iphone6 çok yakın da piyasada olacak. Meraklıları için hemen iphone6 ekran özelliklerini sizler için...

Sayfayı Paylaş