Hiç Görücüye Çıktınız mı?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Hiç Görücüye Çıktınız mı?
Sevgili melekler, eskiden evlilikler büyük çoğunlukla görücü usulü yapılıyormuş. Ama şimdilerde umumiyetle herkes evlenecekleri kişiyi kendileri seçiyor, arkadaşlık dönemi geçiriyorlar. Ama yine de görücü usulü evlenen de var. Benim sorum şu, isteyerek ya da istemeyerek olsun hiç görücüye çıktınız mı? Nasıl oldu, neler hissettiniz?

ayyy hiç sevdmediğim bişey di görücüye çıkmak bi kere başıma geldi çat kapı geldiler bi gün niye mecbur kaldım bi hoş geldiniz dedi odama gittim bide giderlerken güle güle dei m bu kadar :) o kadarcık görmeyele pek beğenmişler beni sürekli gelmeye başaldıalr bi dadandıalr sonra dedim ende kadına benim sevdiğim var benden size gelin olmaz deidm hahahah i daha gelmedile r:)

ben karşı değilim görücü usulüne ama eşimle 17 yaşından beri çıktığımız için anneme hep görücüleri kapıdan çevirttirmişimdir hele çalışırken allahım nasıl zırt pırt gelirlerdi hafta içi kızım çalışıyo yok dermiş annem onlarda iyi hafta sonu gelelim derlermiş hahaha bende her hafta sonu evde olmazdım :D:Dhiç karşılarına çıkmadım çıksam benm adam boğardı beni zaten :D:D

Geri