gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

hiç kimse için....

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

kimseyi değiştiremezsin hayatta. Ve kimse için de değişmemelisin. Kimliğini kaybettiğin an yaşamını ...çöpe attın demektir. İstemediğin sürece hiçbir şey için ödün vermeyeceksin hayatta. Gün gelir verecek
    bir şeyin kalmaz çünkü. Her şeyi sen istediğin için yapacaksın, başkası
    senden istediği için değil. Ve sen, sen olarak kaldığın sürece senin
    yanında olanlar da mutlu olacaktır. Bırak hayatına eşlik etmek
    isteyenler gelsin seninle. Yolun bitimine kadar gelmeleri şart değil.
    Herkesin gidebileceği bir yol vardır. Sen yeter ki yanında yer ayırmayı
    bil. Ne sen kimse için mecburi istikametsin, ne de bir başkası senin
    için… Seninle gelmek isteyenleri yanına al. Belki beraber daha çok şey
    katabilirsiniz bu hayata. Yanındaki seni mutlu ettiği sürece kalsın
    hayatında, zorlama kendini. Hayat rahat insanlarla güzel. Ve hayat hak
    ettiği gibi yaşandığında güzel.....

2. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ellerine sağlık gerçekten çok güzeldi,

3. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel düşünceler bence saol

hiç kimse için.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hiç bilmem ki sıra kimin!

hiç bilmem ki sıra kimin!

Hiç bilmem ki sıra kimin aramızda gezer ölüm Halkı bostan edinmiştir dilediğin üzer ölüm Kiminin belini büker kiminin mülkünü yıkar Kiminin dişini söker var gücüyle ezer ölüm Kiminin alır kardeşin bakmaz döker gözü yaşın Hiç onarmaz bağrı başın hayır işten bezer ölüm Yiğit kişi kocayınca koymaz kendiyi bilince Birini koyup gelince gözlerini süzer ölüm Elbette severiz yâri ibadet et Hakka...
  2. Teoman - Hiç Kimse Bilmez

Teoman - Hiç Kimse Bilmez

oyuncağını geri ver içimdeki çocuğa Ben hep sana gelirim Beni anlasın diye tenin Bırakırım kamaşsın yaşamdan gözlerim Tenini avuçlarım zaten severim Gelmesen de sevmesen de beni Tutsan ellerimden Geçmişi unutamam ki Öpsem gözlerinden yaşları kurutamam ki Damağım çöle dönmüş Oyuncağını geri ver içimdeki çocuğa Hiç kimse bilmez Hiç kimse sevmez Şimdi sen de yoksun yanımda Hiç kimse duymaz Hiç...
  3. Hiç Kimse Sana Ben Olmayacak

Hiç Kimse Sana Ben Olmayacak

HİÇ KİMSE SANA BEN OLMAYACAK... bu kalp hiçbir şekilde senin için atmayacak.. bu gözler senin için bir daha ağlamayacaK.. Bu eller bir daha sana uzanmayacak.. bu gözlerim bir daha seni görmeyecek... içimdeki tüm ışıkları söndürdüm kimse aydınlatmayacak... geceler bir yıkım oldu içimde NERDESİNN... HER NEFES BİR KAHIR HER KAHIR BİN ACI.. ölümüne çaraesizlik eğemen oldu heryerime.....
  4. Yastayım...Hiç kimse bilmiyor!

Yastayım...Hiç kimse bilmiyor!

Senden sonra hiç acım olmadı Ne deliliğim kaldı sevdadan yana ne de aşka inancım bir damla Oysa ben seni severken hiç acı çekmemiştim Ne olduysa, sen beni sevince oldu Bir zaman varlığını arzulayan gönlüm Yeri geldi yokluğunu aradı durdu Yazık, sevilme süreni kendin kısalttın Artık dönmesen de olur Hem sen, yokken daha güzeldin Hem sen, varlığında tanıdığım sen değildin Yine...
  5. hiç kimse için...

hiç kimse için...

ne sen kimse için mecburi istikametsin ne de bir başkası senin için bırak hayatına eşlik etmek isteyenler gelsin seninle hiç kimse değişmemelisin bırak hayatına eşlik etmek isteyenler seninle gelsin kimseyi değiştiremezsin hayatta. Ve kimse için de değişmemelisin. Kimliğini kaybettiğin an yaşamını ...çöpe attın demektir. İstemediğin sürece hiçbir şey için ödün vermeyeceksin hayatta. Gün...

Sayfayı Paylaş