gebe
  1. Parthenope

Parthenope Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hiç mi sevemedin beni.??

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Parthenope tarafından paylaşıldı.

beni sevemedin ya sevemedin beni canım neden [​IMG]

Gidiyorsun biliyorum..
    Canım yanıyor, biliyorsun.!
    Nasıl unutacağım senli rüyalarımı ?
    Kime sarılacağım serin yaz gecelerinde..
    Kim silecek gözyaşlarımı ben ağlarken..
    Ben sensizliğe alışamam ki asla..
    Bu kadar kolay mı bitti herşey?
    Bu kadar basitmiydi benim sonsuz sevgim senin için..
    Yoksa hiç mi sevmedin beni.
    Sadecede bir yabancımıydım yoksa senin için..
    Hiç mi titremedi ellerin ellerimde..
    Çarpmadı mı kalbin ben kollarındayken..
    Demek ki sadece yalanmış bu aşk..
    Söyle sevdiğim hiç mi sevemedin beni..??

Hiç mi sevemedin beni.?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beni hiç sevmedin mi sen??

beni hiç sevmedin mi sen??

Beni hiç sevmedin mi sen Beni dikenli aşk bahçelerinin Umutsuz yarınlarına terk ettin sen. Ve yağmurlar yağdırdın üzerime Beni hiç sevmedin mi sen? Korkma benden! Ne yarınlarına çıkarım Ne telefonlarına Benden korkma! Ben hiç yokmuşçasına beklerim Sokak köşelerinde. Gözünün gördüğü hiç bir yerde olmam Korkma! Senden kopacağım artık Sensizliğin rıhtımında...
  2. Hiç Ölmeyi Diledin mi...?

Hiç Ölmeyi Diledin mi...?

Hiç ölmeyi diledin mi? Ruhunun derinliklerinden gelen Toprağın çağrısını duyduğunda Hiç boyun eğmeyi istedin mi? Aydınlık sabahları bırakıp Nemli odalarıma konuk edilmeyi bekledin mi? Karanlık ve küf kokusu içinde çürümeyi? Hiç ölmeyi diledin mi? Kendini terk edilmiş bir harabe gibi hissettiğinde Senin için açılmış kollarıma atılmayı Herşeyden çok istedin mi? Seni yalnızlığa itenlerin...
  3. beni hiç aldattın mı?

beni hiç aldattın mı?

Ünlü diş hekimi Sam ve eşi 50. evlilik yıldönümlerini kutluyorlardı. Sam birden eşine bir soru sordu : -"Sevgilim, bu elli yıl içinde beni hiç aldattın mı?" -"O da nerden çıktı?" diye sinirlendi eşi, cevabı öğrenmek istemezsin herhalde" dedi. -"İsterim" dedi Sam. "Lütfen anlat." Madem öğrenmek istiyorsun, evet, seni üç kez aldattım diye...
  4. benim hiç senim olmamış...

benim hiç senim olmamış...

Aşk benim hiç Senim olmamış ... Varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım artık, sadece olmayacaksın. Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmuş cümlelerimin sonunda. Belki birkaç satır arasında unutulacaksın bir müddet sonra. İçimden olmayacak, boş bir kağıdın gölgesine sığınmayacak sana sitemlerim. Hani hep kızardın ya “Konuş konuş konuş” derdin, haykırabilir miyim şimdi korkaklığını....

Sayfayı Paylaş