gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Hiç Şarkı Sözleriyle Konuşmayı Denediniz Mi???

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Hadi melekler artık şarkı sözleriyle konuşuyoruz.Nasıl mı aşagıda var okuyun çok komik oluyor dimiiiii:pasi:

> yıldız tilbe- seni o sanmıstım
    > hande yener - üzgünüm o kadın ben degilim
    > celik - afedersin
    > izel - eyvallah
    >
    > berksan - öpüşelim mi
    > petek dincöz- git işine
    > kenan dogulu- bir kereden hiçbirsey olmaz
    > gülben ergen- kandıramazsın beni
    >
    > çelik - benimle evlenir misin
    > kayahan - neden olmasın
    > gülben ergen- teşekkür ederim
    > tan - rica ederim
    >
    > bomb - sen hic sevdin mi
    > hülya avsar - sevdim
    > tarkan - kimdi
    > kutsi - sana ne
    > i. tatlıses - haydi söyle
    > sezen aksu - adI bende saklI
    > ebru gündeş - erkeksen söyle
    > seda sayan - o kendini biliyor
    > özcan deniz - yalvarırım
    >
    > i. tatlıses - sabuha
    > a. nur yengi- ay inanmıyorum
    > ajda pekkan - o benim dunyam
    > petek dinçöz- zevksiz sende

Son düzenleme: 24 Temmuz 2009
Hiç Şarkı Sözleriyle Konuşmayı Denediniz Mi??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Patchwork'ü denediniz mi?

Patchwork'ü denediniz mi?

Eğer elişi çalışmalarıyla ilgileniyorsanız ve evinizde kendi yaptığınız ürünleri kullanmayı seviyorsanız, bu çalışma tam size göre. Ya da bu işleri daha önce hiç denememiş ama merak içindeyseniz, o zaman bu yazı size de hitap ediyor. Çünkü kırkyama tekniği ile ilgili bilinmesi gereken her şey, bu yazıda. Kumaş seçerken dikkat etmeniz gerekenler Yapacağınız çalışmalarda...
  2. Şarkı sözleriyle konuşma oyunu hadi deneyelim

Şarkı sözleriyle konuşma oyunu hadi deneyelim

Evet arkadaşlar şarkı sözleriyle konuşmayı deniyoruz nasıl derseniz örnek veriyorum Yıldız Tilbe- seni o sanmıştım Hande Yener - üzgünüm o kadın ben degilim Çelik - afedersin İzel - eyvallah
  3. Hiç Ispanaklı Pasta Denediniz mi ?

Hiç Ispanaklı Pasta Denediniz mi ?

ıspanaklı pasta ıspanaklı pasta video Evet yanlış duymadınız Ispanağın ta kendisinden yapılan bir pasta türü.. bence sizde deneyin merak uyandırın :) ISPANAKLI YEŞİL PASTA Pasta İçin Malzemeler 500 gram ıspanak 1.5 su bardağı tozşeker 3 yumurta 2 su bardağı un Yarım su bardağı zeytinyağı 2 paket kabartma tozu 1 paket vanilya İç malzeme için 1 paket şeftalili puding 1 su bardağı süt Pasta...
  4. Topkek'i Kahveli Denediniz mi?

Topkek'i Kahveli Denediniz mi?

topkek, yapılışı nasıldır, neler gereklidir, kahveli topkek için gereken malzemeler ve yapılışı burada Aslında yapıp evde durması lazım illa bu tarz şeyler yicem seviyorum napim :) Bakalım malzeme ve yapılış şekline melişlerim .. Malzemeler, 3 adet yumurta 1 su bardağı toz şeker 1 su bardağı sıcak süt 1 su bardağı sıvıyağ 3 su bardağı un 6 tatlı kaşığı granül kahve 1 paket...
  5. Etli Şehriye Pilavını Hiç Denediniz mi Melekler ?

Etli Şehriye Pilavını Hiç Denediniz mi Melekler ?

Etli Şehriye Pilavı Nasıl Yapılır Etli Şehriye Pilavı Tarifi Sevgili melekler, Özbeklerin meşhur özbek pilavı gibi olmasa da yine etli olarak hazırlanan nefis bir pilav tarifi vereceğiz sizlere :) Etli şehriye pilavı. :) Valla şehriyeden de pilav olur mu demeyin, bir deneyin, nasıl da lezzetli olduğunu görün diyoruz ve etli şehriye pilavı nasıl yapılır tarifimizden öğreniyoruz.. :) Etli...

Sayfayı Paylaş