gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Hiç Umrunda Olmadım Biliyordum

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Benim hayallerim senin unuttuklarındı. Benim heveslendiklerim senin bıktıklarındı.
    Hiç önemli olamadılar senin için. Aynı benim gibi. Bildim bunları hep. Bilmemezlikten geldim.

Bilmemezlikten gelmek daha kolaydı. Daha acısızdı.

Ne yaşadığımın değil ne yaşattığımın önemli olduğunu bilmedim onun için.

Beklediklerimin asla gelmeyeceğini bilmedim. Senin için hiçbir zaman önemli biri olmayacağımı bilmedim.

Bilmemek daha kolaydı.

Seni severken öğrenmemek daha az canımı yakardı.

Öğrenmedim.

Öğrenmeyecektim.

Öğrettin.

Meğer ne boş heveslere kapılmışım

Sen neymişsin ben kendimi ne sanmışım

Ben deli gibi seni severken, sana adarken yüreğimin her zerresini,

aldığım her nefesi senin için alırken ve sen bunları görmezden gelirken bunları bilmek sonum olacaktı.

Sen beni görmezden gelirken ben bildiklerimi unutmaya çalıştım.

Ben unuttukça sen hatırlattın.

Sen hatırlattıkça bende azaldın.

Gözlerim açık gider sana doğru söylemezsem

Ben seni artık hiç sevmiyorum

Sen beni aşka layık görmedin senin kadar

Ben artık aşkı senden çok seviyorum

Sana duyduğum sevginin hiç bitmeyeceğini zannediyordun belki.

Belki sen olmazsan yaşayamayacağımı sanıyordun.

Belki ben de öyle sanıyordum ama, geçti.

Unuttum seni sevmeyi.

Hiç Umrunda Olmadım Biliyordum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bizim hiç kupamız olmadı ANNE

Bizim hiç kupamız olmadı ANNE

benim neden kupam yok - Bana Türkiye Kupası'nı anlat dede - Bizim hiç kupamız olmadı evladım Aslan amcana sor onu *************************** -Abi Volkan futbolu bırakıp kingbox salonu açacakmış!... -FB'nin aldığı en değerli kupa ,çünkü şuan ANTİKA Soru: Fenerbahçeli genç taraftarların en cok kullandıkları cümle nedir? Cevap: Bana Türkiye Kupasını anlatsana dede... Soru: Türkiye...
  2. Yıldız Tilbe - Sevdiğime Hiç Pişman Olmadım

Yıldız Tilbe - Sevdiğime Hiç Pişman Olmadım

Seni canım diye Yüreğime nakış diye Sevdiğime hiç pişman olmadım Beni zaman zaman el yerine Koyduğun anlarda sana hiç darılamadım Sana yana söne her yerine her şeyine Hem akıllı hem deli bitiyorum Seninle el ele salınarak gitmeye Ağlamaya gülmeye doyamıyorum Aşkı bana bol bol ver aman Allahım Sevdikçe sevesi geliyor insanın Ne olur aşkı bana çok ver Allahım Sevdikçe sevesi geliyor insanın...
  3. Aşkın "Çünküsü" Olmadı Ki Hiç..

Aşkın "Çünküsü" Olmadı Ki Hiç..

Yüreğim ardımda, Yüreğimde sen... Geliyorum bir yerlere, bir yerlerdense gidiyorum. Ardımdan gelen bu aşkı sahiplenmek öyle huzur verici ki. Yol yol uzuyoruz, Ardımızda ne bir siren sesi, Ne bir karabasan gürültüsü.. Sen gittiğinden beridir, portre fotoğrafım yok benim. Sadece gidişime şahit yol resimleri... Yol yol sana uzuyorum... Bağlayacağım yüreğine yüreğimi kör düğümlerle......
  4. Ben hiç âşık olmadım' dedi

Ben hiç âşık olmadım' dedi

O zaman 'beklemek' nedir bilmezsin sen diye düşündüm. kaygı içinde beklemeni n büyüsünü hiç tatmadın demek. en küçük bir gecikmeni n yaratabil eceği iç fırtınaların sesini hiç dinlemedi n. yaklaşmakta olan kederleri hissedere k, ama büyülenmiş gibi kıpırdamadan beklemedi n hiç. bütün ihtimalle ri abartarak beklemeni n yarattığı duygu karmaşasını hiç tanımadın. en sözüne sadık, en dakik...

Sayfayı Paylaş