gebe
  1. melike gunduzalp

melike gunduzalp Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28

hic yapdiginiz bi seyden pisman oldunuzmu

Konu, 'Kadınlar' kısmında melike gunduzalp tarafından paylaşıldı.

merhaba melekler.. her insan yapdigi bi seyden pisman olur .bende oldum ama son pismanlik fayda etmez.sizde yapdiginiz bi seyden pisman oldunuzmu????????. yorumlarinizi bekliyorum:tilili:

büşra.shid bunu beğendi.
  2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Hiç yaptığı bişeyden pişman olmayan var mı acaba :D Elbette olmuştur herkesin bi kaç pişmanlığı. Benimde var pişmanlıklarım keşke yapmasaydım dediklerim :(

melike gunduzalp bunu beğendi.
  3. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    keşke keşke demesek ama oldu tabiki pişmanlıklarım bisssssürü hemde ama insana her hatası da elbet öğretiyor bişeyler.Önemli olan pişman olup yne aynı çukura düşmek değil hatayı tekrar yapmamak :tik: bu da benm fikrim :)

4. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    O kadr çokki hangisini söylesem ama insanız hepimiz aciziz hata yapmak bizlere mahsus

hic yapdiginiz bi seyden pisman oldunuzmu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hic bir sey göründügü gibi degil

hic bir sey göründügü gibi degil

hiçbir şey göründüğü gibi değil hiçbir şey göründüğü gibi değildir hiçbirşey değildir Hiçbirşey Göründüğü Gibi Değil... Bir Alman zooloğu, nelerden oluştuğunu anlamak için bir serçe yuvasını dağıtmıştı. Yapı malzemesini sayınca şu sonuca ulaştı: Yuvanın yapısında 630 uzun at kılı, 1715 daha kısa kıl, 195 kök parçacığı, bir tül parçası, 3 gonca yaprağı, çeşitli büyüklüklerde 20 başka...
  2. iki sey

iki sey

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yurtseven Kardeşler - Pismanim

Yurtseven Kardeşler - Pismanim

El ele tutusan birini görsem Gözlerim doluyor bir silenim yok Hasretim tenine güzel yüzüne Sensiz yasamayi cekemez oldum Cok yalnizim cok Cok pismanim cok Seni cok ariyorum Pismanim agliyorum Anladim herseyimsin Beni affedermisin? Ister günler haram olsun Yillar iskenceyle dolsun Seni yine bekleyecegim Binbir bela beni bulsun Ister günahlarim dolsun Seni yine özleyecegim Dön bana yarim ne...
  4. Ayni sey...

Ayni sey...

Minik oglan bahçede oynarken, babasinin arabasiyla sokaktan geçip, ormana dogru gittigini görmüs. Merak bu ya. O da arabayi izleyerek ormana gitmis. Bir de ne görsün. Babasi ile teyzesi arabanin yaninda durmus öpüsüyorlar. Çocuk bu ya, gördügünden etkilenmis durumda kosarak eve dönmüs, nefes nefese heyecanli bir sekilde annesine, "Anne, anne. Biraz önce babami ormanda" derken annesi...
  5. Fincanlarin yerini hic bir sey tutamaz

Fincanlarin yerini hic bir sey tutamaz

Evet melekleriiim şimdi sizlere kahve fincan modellerini vereceğim içlerinden bir tanesi eminim hoşunuza gidecektir. Siz beğenin ben size alacağım :)

Sayfayı Paylaş