gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Hiç Zanmanı Yok

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

çekimlerden konserlerden tanıtımlardan nefes alamayan Hadise biçok teklifide yetişemediği için kabul edemedi.... HADİSE SERT ÇIKTI!
    HADİSE, YARIŞMA YAKLAŞTIKÇA DİKKAT VE ÇABALARINI BU YARIŞMAYA YOĞUNLAŞTIRDIKLARINI, ADETA ZAMANLA YARIŞTIKLARINI, DOLAYISIYLA BAZI SÖYLEŞİ VE GÖRÜŞME İSTEKLERİNİ ZAMAN YETERSİZLİĞİ YÜZÜNDEN KABUL EDEMEDİĞİNİ BELİRTTİ....

Hakkında yazılan 'ödül törenine gitmedi', 'küpünü doldurdu' gibi görüşleri çok ayıpladığını ifade eden Hadise, 'Bazı işlere yetişemiyorum. Bütün dikkatimizi yarışmaya verdik. Şu anda bizim için en önemli olan Moskova’daki yarışmada başarılı olmak, Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek. Biz böylesine bir çaba içindeyken haksız temele dayalı eleştirilerle karşılaşıyorum ve bunları çok ayıp buluyorum' diye konuştu.

Hiç Zanmanı Yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hiç anne adayı yok mu

Hiç anne adayı yok mu

Merhaba arkadaşlar,ben mi göremedim yoksa hiç Anne adayı yok mu:(
  2. nedeni yok sevmenin...zamanı hiç yok!

nedeni yok sevmenin...zamanı hiç yok!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. polemiğe hiç gerek yok

polemiğe hiç gerek yok

arkadaşlar olan olmuş bırakında taraflar kendisi konuyu çözsün üçüğncü bir ağıza ne gerek var ahh Tuğba Ünsal canlı yayında ortalığı karıştırmay ne gerek vardı..... CANLI YAYINDA ATIŞTILAR! OKAN BAYÜLGEN İLE SEMA ÖZTÜRK ARASINDA YAŞANAN GERGİNLİK, TUBA ÜNSAL'A DERT OLDU. ÜNSAL VE BAYÜLGEN BAKIN CANLI YAYINDA NASIL ATIŞTI. Okan Bayülgen, yarışma programı sunan ve aynı zamanda...
  4. Sigortanız hiç yoksa neler yapabilirsiniz?

Sigortanız hiç yoksa neler yapabilirsiniz?

Ben buradaki meleklerimize yardımcı olmak amacı ile bu bilgiyi ekledim. Diğelimki hiçbiryerde sigortanız yok. Nede Bağkur'unuz var. Peki sizde emekli olmak maaşa bağlanmak istemezmisiniz? Ozaman size yapacaklarınızı yazayım. -Öncelikle sosyal güvenlik kapsamına girebilmek için herhangi bir toplu para ödemenize gerek yoktur. 1) İster bir işyerinde çalışmaya başlayarak, 2) isterseniz de isteğe...

Sayfayı Paylaş