gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

hiçbirşey bizi bir arada tutama-cecily von ziegesar

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

KİTAP ADI: hiçbirşey bizi bir arada tutamaz
    YAZARI:Cecily Von ZİEGESAR
    SAYFA:256
    ÇEVİREN:ZEYNEP YEŞİLTUNA
    TÜRÜ:ROMAN/GENÇLİK AŞK

Dedikoducu Kız’ın dünyasına -herkesin olağanüstü, her şeyin muhteşem olduğu, baktığınız her yerde kıskançlık ve ihanet göreceğiniz bir dünyaya- hoşgeldiniz!

Yeni macerada haziran kapıda ve New York şehri, alevler içinde yanan aromalı mumlar gibi: Sıcak ve mis kokulu, güzel ve parlak. Artık hava o kadar geç kararıyor ki, geceyle gündüzü birbirinden ayırt etmek imkânsız. Gerçi pek de umrumuzda değil. … Bizler güruh halinde gezer, yukarı aşağı, doğu batı demeden tüm şehre hükmederiz. Bu koca yarımada hep bizimdi ve her zaman da öyle olacak. Fakat aynı haziran gibi mezuniyetimiz de kapıda ve bu durum biz son sınıflar için bir dizi elveda demek. Çok rica ediyorum, lütfen ağlayıp sızlanmayalım. Şimdi vakit, geride bir iz bırakmanın vakti!

Sekizinci Dedikoducu Kız romanında, serinin müdavimlerini feci tatmin edecek, yepyeni skandallar ve istismarlar eşliğinde, tanıyıp sevdiğimiz, yakışıklı, güzel, zengin yeniyetmeler Manhattan sahnelerinde boy göstermeye devam ediyor.

Son derece hafif ve ışıltılı ortamıyla Hiçbir Şey Bizi Bir Arada Tutamaz, güçlü bir espri tufanı içinde dinamik vaziyette ilerliyor ve yine gençlerin ve genç hissedenlerin dikkatini fazlasıyla çekiyor.

“Hiçbir Şey Bizi Bir Arada Tutamaz, “Dedikoducu Kız” serisinin en iyi maceralarından biri. Lise son sınıf sona eriyor ve karakterlerin gidecekleri yön hâlâ belirsiz. Kimi üniversiteye yol alacak, kimi okul dışı deneyimler yaşayacak. Ve von Ziegesar, okuyucularını yine merak dolu sorular eşliğinde sıradaki romanı iple çekmeye hazırlayacak.”

hiçbirşey bizi bir arada tutama-cecily von ziegesar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Tutam Maydonoz Kanı Temizliyor

Bir Tutam Maydonoz Kanı Temizliyor

Maydanozun vitamin kaynağı olduğunu belirten Ege Üniversitesi (EÜ) Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Dursun Eşiyok, yapraklarının A, C ve K vitaminleriyle demir bakımından zengin olduğunu söyledi. Maydanozun potasyum, kükürt, kalsiyum, magnezyum ve klorin yönünden de zengin olduğunu aktaran Eşiyok, "Bir tutam maydanoz, günlük C vitamini ihtiyacını...
  2. dedikoducukız-cecily von ziegesar

dedikoducukız-cecily von ziegesar

gençlere hitap eden bir kitap...kitap okumak sıkıcı diyenlere tavsiye edebilirim eglenceli bir kitap zengin aile çocuklarını anlatıyor:) Ayrıca bu bir seridir birini okuyunca diğerlerinide okumanız gerekecek ki okumak isteyeceksiniz zaten:) KİTAP ADI: DEDİKODUCU KIZ YAZARI:Cecily Von Ziegesar SAYFA:222 ÇEVİREN:Zeynep Yeşiltuna TÜRÜ:ROMAN Kızlar müthiş bir seri başlıyor! New York,...
  3. istediğim sensin-cecily von ziegesar

istediğim sensin-cecily von ziegesar

DEDİKODUCU KIZ SERİSİNE DEVAM:) KİTAP ADI:istediğim sensin YAZARI:Cecily Von Ziegesar SAYFA:225 ÇEVİREN:Zeynep Yeşiltuna TÜRÜ:roman Ben ve arkadaşlarımın inanılmaz evlerde yaşadığımız seçkin özel okullarda okuduğumuz ve Manhattan 'ı parmağımızda oynattığımız New York Yukarı Doğu Yaka 'ya hoş geldiniz! Böylesine muhteşem olmak zor işmiş gibi görünebilir ama şöyle ifade etmeye...
  4. Kimse daha iyisini yapamaz-cecily von ziegesar

Kimse daha iyisini yapamaz-cecily von ziegesar

GERCEKTEN SÜRÜKLEYİCİ BİR SERİ HEPSİNİ OKUYACAKSINIZ TAVSİYE EDERİM OKUYORUM SAHSEN KİTAP ADI:KİMSE DAHA İYİSİNİ YAPAMAZ YAZARI:CECİLY VON ZİEGESAR SAYFA:250 ÇEVİREN:ZEYNEP YEŞİLTUNA TÜRÜ:ROMAN YAYINEVİ:ARTEMİS Dedikoducu Kız'ın dünyasına -herkesin olağanüstü, her şeyin muhteşem olduğu, baktığınız her yerde kıskançlık ve ihanet göreceğiniz bir dünyaya- hoş geldiniz! 'Hani eğer bir...
  5. Beni sevdiğini biliyorsun-cecily von ziegesar

Beni sevdiğini biliyorsun-cecily von ziegesar

KİTAP ADI:BENİ SEVDİĞİNİ BİLİYORSUN YAZARI:CECİLY VON ZİEGESAR SAYFA:246 ÇEVİREN:BİLGE TURAN YAYINEVİ: ARTEMİS Kızlar! İşte karşınızda, New York şehri dostluklarına ışık tutan, "Dedikoducu Kız" ruhunu bütünüyle taşıyan, Beni Sevdiğini Biliyorsun! Yani küstahlık ve müstehcenlikten nasibini almış, eser miktarda ve müstehcenlikten nasibini almış, eser miktarda alkol,...

Sayfayı Paylaş