gebe
  1. melekceylin

melekceylin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hiçbirzaman benimolmayacak olana (deli adama):(

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında melekceylin tarafından paylaşıldı.

Ne sen dönebilirsin artık ne de ben bu gönül kapısını açabilrim sana.Bütün köklerii koparıp gittin topraklarımdan.Kapanmayan ,acısı içime akan yaralar bıraktın geride. Hayat yakalamıştı bizi en zayıf ,en korunmasız halimizde.Saklandığımız yerler ele vermişti.Sen yalanlarının arkasına saklanmıştın . Ben en çocuk en elma sekerli zamanlarıma. Önüm arkam sağım solum hep yalandı artık.Ne yana dönsem yalanlarına çarptım.Önce elimden elma şekeri düştü sonra çocuk hayallerim....
    Dizimdeki kabuk bağlamış yaralardan başka bilmezdim yara. Hiç yüreğimin üstüne düşmemiştim ki.Bilmezdim başka acı çocuk ruhumda.
    Gülerdin bana sağımı solumu hep karıştırdığım için. Yüreğimin yerini bilmezdim ta ki sen incitene dek. Şimdi çok iyi biliyorum sağımı solumu. Çünkü sol yanım çok acıyor.
    Yüreğimin üstüne düştüğün an bil ki büyüyorsun, önce hayallerin o çocuk hayallerin bırakıp gidiyor seni. Unutma hayalleri olmayan çocuk tehlikelidir. Çünkü saklanacak hiçbir yeri yoktur, korumasız bir başınadır. Benimde artık saklanacak hiçbir yerim yok hayat beni sobelediğinden beri.
    Yaklaşma artık, sınırlarımı geçme sakın, kara sularım tehlikeli. Yaklaştığın an vuracak, içimde öldürdüğün çocuk seni. Ruhu bırakmayacak peşini. İçinde iflah olmayan bir nefretle bekliyor, geldiğin an vuracak seni ama senin yaptığın gibi sırtından değil o hiç yara bilmeyen yüreğine saplayacak hançerini. Kuş uçmaz kervan geçmez yerlere bırakacak çocuk hayallerini.

SAKIN PİŞMANIM AFFET BENİ DİYE DÖNME GERİ KARA SULARIM TEHLİKELİ ÖLDÜRÜR SENİ

2. su aydın

su aydın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hiçbirzaman benimolmayacak olana (deli adama):(
    hmmmm tam benlik bi yazı canım yaaa :) teşekkürler paylaşım için..

hiçbirzaman benimolmayacak olana (deli adama):( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deli

Deli

Bilinmeyen deli, hayır ehli olan bir kimseye, Bilinen deli, ibretli işlere, Bir şeyin dokunması yahut teması ile aklında noksanlık meydana geldiğini görmek büyük günah işlemeye yahut faiz yemeye, Sebepsiz delilik mala, din ve dünya işlerini akıl ve itikaad ölçülerinde yürütmeye, Delilik, dünyanın kişiye meyletmesine, onu isteyen kimse için dünyalığa, istemeyen kimse için velilik ve kamil mümin...
  2. Yeşim Salkım - Deli Adamım

Yeşim Salkım - Deli Adamım

Yazık sonu geldi ve bitti, şimdi sen hiçbirşey Her güzel yaşanan gün için, son defa ağlar yüreğim Bu gece her gece tükenir ah diye Korkmadım seni yendim Canımı yakmaya hiç hiç gücün yok artık Olmuyor son kez denedin Her şey gün gibi aşikardı sevgili Zaten ilk sabah bitmeliydik biz Bir şey vardı ki bitmeliydik sevgili Başka aşklara gitmeliydik biz Mutsuzdum yalnızdım aşksızdım seni...
  3. Baykal: Önemli olan adam olmak

Baykal: Önemli olan adam olmak

CHP lideri Baykal, "CHP 3011'de iktidar olur" diyen Erdoğan'a çok sert yanıt verdi. CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Hatay'da yoğun yağmura rağmen en coşkulu mitinglerinden birini gerçekleştirdi. Yaklaşık 2 saat yağmur altında bekleyen vatandaşlar, Baykal'a yoğun sevgi gösterisinde bulundu. "ÖNEMLİ OLAN ADAM OLMAK" Başbakan Erdoğan ile arasındaki polemiği sürdüren CHP...
  4. keşke demeyın hiçbirzamam:(

keşke demeyın hiçbirzamam:(

bazen bu soruyu çok düşünüyorum hep aklımın bir döşesinde bu soru acaba mutlu olmak benım ellimdemıydı ? diye ama cevabını birtürlü bulamıyorudum ama artık biliyorumm mutlu olmak için caba harcamadımkı hiçbir zaman hep yarım bıraktım kendımı yarım kaldım ben yaptım bunu istemeden yaptım belkı ama ben yaptımm sevdım ama sevilmek için caba harcamadım işte bu benı hayata küstürdü savaşmak yerıne...
  5. delisin delisin delisin

delisin delisin delisin

sen delisin delisin

Sayfayı Paylaş