gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

hiçç magazin izlemem

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

aa bunu mu izliyosun,asla izlemem(küçümseyici bi bakışla) -evet +ya bunlar boş şeyler..
    -
    +bize ne onların ne yaşadıklarından
    -ama abi gülşen ne cevap vermiş bi bakalım öyle devam edelim
    +daha barışmadı mı onlar
    - evet izlemiyosun abi

+aa bunu mu izliyosun, asla izlemem , başka yeri aç lütfen
    -ya bi sn bitiyo ztn
    +aa o kaynana semra değil mi?bak oğlu öldü hala tv de. işte izlenmez bunlar izlenmez. o kadar re.....k yaptı neler olduu.......
    -sen nerden biliyon hani izlemiyodun
    +yok ya ne izlemesi öyle bi duyduydum... öyle işte

-Şu sabah kuşağı programlarından nefret ederim.. Hiç te izlemedim daha..
    +Gerçekten mi?
    -Tabi canım.. Bi Ahu Tuğba'yla Meriç ERkan'ı biliyorum.. Bi de işte Banu Alkan'la Seda Sayan'ın kavgalarını..
    +Hani izlemiyodun..
    -Öle zap yaparken gördüm canııımm
    +Parmağın basılı kalmış heralde ..

-İyi günler efendim.. Magazin programlarını izliyo musunuz?
    +Hayır.. Çok seviyesiz buluyorum..
    -Peki biz yine de soralım .. Gülşen'le Erol Köse aşkına ne diyosunuz?
    +Valla ne diyim.. Gülşen ben bi kitabı bidaha okumam demiş.. Erol Köse'yi de karısı nasıl affetti..Aynıe vde yaşıyoruz ama küsüz falan diyo.. Hiç izlemiyorum ama saçma buluyorum..
    -Sağolun ..

bi de zorla izlettirilenler var evde başka televizyon olmayınca
    _üüfff anne ya gene mi canerle tülin bunnar ölmedi mi daha
    -ben izlemiyom ki bi bakıyom sadece caner kafada bardak kırdı yazık
    _ bana ne yaaa üffff
    -dur be değiştircem şimdi bak bi daha istemeye gitmiş gene vermemişler
    _bence ikiside ölsün canım türkiyem rahat etsin
    -ne canisin tamam al değiştiriyoom aaa semra hanım dur bak nurhan beye ne dio
    _ hayır ya

- yine magazin mi izliosun sen
    - evet baba
    - zaten işin gücün onları seyret sen sınavada onlara girer senin yerine... bu yılda yaz okuluna kaldın, ben neler çekiorum sen oturmuş magazin seyrediyosun.... hedehödöööö

alıntıdır....[​IMG][​IMG]

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hiçç magazin izlemem
    hep böyle olur bende yapıom :huhe:

hiçç magazin izlemem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Magazin Turu.

Magazin Turu.

Antalya Konyaaltı Beach Park'taki Açıkhava Tiyatrosu’nda dün gece sevenleriyle buluşan Özcan Deniz, 2 saat boyunca sergilediği sahne performansı ile göz doldurdu. Büyük tezahürat eşliğinde şarkılarını söyleyen Deniz, bir sırrını da Antalyalı hayranlarına açıkladı. 10 yıl önce İzmir Fuarı’nda şarkı söylerken yüzünün ortasına bir bez parçası fırlatıldığını dile getiren Deniz, “Bu bez parçasını...
  2. magazin haritası ...

magazin haritası ...

nasıl ama arkadaşlar en ince ayrıntısına kadar
  3. ***aşk hiçç bitermi***

***aşk hiçç bitermi***

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bir hiçç...

Bir hiçç...

Hiç bir insanı unutmak, bir insandan vazgeçmek, Bir insanı hayatından sonsuza kadar çıkartmak zorunda kaldın mı..? Hani ölmüş gibi, hani uzatsan da elinitutamayacağını bilmek gibi... Her an kapından içeri gülümseyerek gireceğini bekleyip ama aslında,hiç gelmeyeceğini bilmen gibi... Ne zor şey değil mi ölmediğini bilmek, Ama ölmüş gibi ulaşılmaz olması artık o insanın sana... Ne kadar...

Sayfayı Paylaş