gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Hıçkıra Hıçkıra AğLadıM GidişiNe...

Konu, 'Çöplük' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Hıçkıra Hıçkıra AğLadıM GidişiNe... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sana ağladım

sana ağladım

:.*SANA AGLADIM*.: Bu gece yine ağladım yokluğuna.. Gözyaşı damlalalarım sızarken dudaklarıma doğru, tuzu dilimdeki yarayı yaktı biraz daha... Bu gece yine ağladım sensiz şarkılarla... Hayatı ezmek yok etmek istedim son bir kez daha ... Neden bilmiyorum ama yine ağladım sabaha kadar... Sitem etmek istedim içimden bişeylere bağıra çağıra ... Belki de gözyaşlarım benim...
  2. Nazlı Ilıcak Canlı Yayında Hıçkıra Hıçkıra Ağladı.Neden mi??

Nazlı Ilıcak Canlı Yayında Hıçkıra Hıçkıra Ağladı.Neden mi??

Nazlı Ilıcak Haberi Nazlı Ilıcak Hıçkıra Hıçkıra Ağladı CNN TÜRK'te "Dört Bir Taraf" programında kürtaj ve sezaryen konusu tartışıldı.Programda bulunan Nazlı Ilıcak doğmamış bir bebeğin ağzından yazılan yazıyı okuyunca gözyaşlarını tutamadı..Bu duygusal yazıya bizde göz atalım isterseniz... Canlı Yayında Hıçkıra Hıçkıra Ağladı Ilıcak, kürtaj polemiğine gözyaşlarıyla ortak...

Sayfayı Paylaş