gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hıçkırığımı nasıl kesebilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Zaman zaman çok fena hıçkırık tutuyor beni, ne yazpsam geçmiyor.Acaba hıçkırığı hemen kesmenin bir yolu varmı?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Gün içinde çoğu zaan yaşantımızı sekteye uğratan ve rahatsızlık veren hıçkırık çoğumuzun sorunu. Genelde sindirim problemlerine bağlı olarak ortaya çıkan hıçkırığı durdurmak için:
    Bir kaşık şekeri dilinizin altına koyun.

Parmaklarınızla kulaklarınızı tıkayın.

Burnunuzu ve ağzınızı kapayıp dayanabildiğiniz kadar durun.

Su için.

smiley bunu beğendi.
  3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    baska birseye konsatre olarak geciyor benimki mesela soruyorum size gecen hafta pazar ögle yemegine ne yediniz?

hıçkırığımı nasıl kesebilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 saniyede hıçkırığınızı kesebilirsiniz

1 saniyede hıçkırığınızı kesebilirsiniz

hıçkırık, nedir, nasıl kesilir, kesme yolu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz 1 saniyede hıçkırığınızı kesebilirsiniz Bir saniyede vücut siniri uyararak hıçkırığınızı kesebilirsiniz Aşağıda gördüğünüz resimde olduğu gibi iki elinizi hıçkırık anında sıkarsanız hıçkırığınız hemen kesilecek ...
  2. Bebeğimi Sütten Nasıl Kesebilirim

Bebeğimi Sütten Nasıl Kesebilirim

Kızlar selamlar, bebeğimi sütten kesmek istiyorum ama bunu nasıl yapacağım hususunda kararsızım. Bu benim ilk kızım yani ilk çocuğum. Daha önceden bebeğini sütten kesen hanımlar sormak istiyorum. Bunu en iyi nasıl yaparım bebeğimi nasıl olurda sütten keserim. Yardım lütfen ?
  3. Hıçkırık nasıl geçer hıçkırık nedenleri

Hıçkırık nasıl geçer hıçkırık nedenleri

Hıçkırık nedenleri Hıçkırık nasıl geçer Hıçkırık tedavisi Bazen tuttumuydu bırakmıyor insanın yakasını bu hıçkırık. Nefesimi tutuyorum olmuyor, yok korkutulacakmışız bu yaşta da nası korkutulacak isek :) Sizin de bildiğiniz başka bir yok var ise lütfen bizlerle paylaşın ki bilelim. Hıçkırık göğüs boşluğu ile karın boşluğunu birbirinden ayıran diyafram kasının birden kasılması sonucunda ses...
  4. hıçkırığı nasıl kesebilirim ?

hıçkırığı nasıl kesebilirim ?

Sabahın köründen beri hıçkırıyorum, işe gelene kadar minibüste utancımdan yerin dibine girdim.Ne yapsam durmadı gitti.Nasıl kesilecek bu hıçkırık, şimdi telefonlar da başlar çalmaya , yardım edin ne olur :S
  5. Bebeğimi emzikten nasıl kesebilirim?

Bebeğimi emzikten nasıl kesebilirim?

bebekleri emzikten nasıl kesmeli,bebeğim emziği bırakmıyor,bebekleri emzikten kesmenin yolları,bebeğe emziği bıraktırmanın yolları hakkında bilgiler Bebeklerde ani bebek ölümlerini engellemeye yardımcı olmada emzik faydalı olmakla birlikte, 1 yaşını geçmiş çocuklara emzik verilmesi tavsiye edilmemektedir. Emzik kullanmak bebeklerde sakinleştirici ve uykuya geçmeyi kolaylaştırıcı bir etki...

Sayfayı Paylaş