gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hidayet Türkoğlu Doping mi Yaptı ?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu, Hidayet Türkoğlu Doping mi Yaptı haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, spor basını dünyaca ünlü basketbolcumuz Hidayet Türkoğlu'nun kanında çıkan yabancı maddeyi konuşuyor. Acaba Hido doping mi yaptı? İşte haberin detayları...

NBA'de Orlando Magic forması giyen milli basketbolcumuz Hidayet Türkoğlu, kanında çıkan yasak maddenin sebebini açıkladı.

İşte o açıklama:

“Ben Hidayet Türkoğlu, hayatı boyunca hep doğruları söylemiş bir insan olmuşumdur, hakkımda çıkan haberlerin, gerçeklerini, bir de benim tarafımdan bilmenizi istedim. Spor hayatımda bu güne kadar hiçbir şekilde performans artırıcı ilaçlar kullanmadım ve bilerek de kullanmam… Kanımda çıkan ilaç ise; tamamen omzumdaki ağrıları gidermesi için kullanmış olduğum bir ilaçtır. Benim buradaki tek hatam bu kullanmış olduğum ilaç hakkında yeterli araştırmayı yapmayıp bu duruma düşmemdir. Siz sevenlerime bana gösterdiğiniz inanç ve destek için çok teşekkür ediyorum, bu beni çok mutlu etti.”

Hidayet Türkoğlu Doping mi Yaptı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hidayet Türkoğlu tavan yaptı

Hidayet Türkoğlu tavan yaptı

NBA’de Hidayet Türkoğlu’nun formasını giydiği O.Magic, deplasmanda Philadelphia’yı 115-99 yenerken, milli basketbolcu attığı 31 sayıyla sahanın en skoreri olurken, sezon rekoru da kırdı. Utah’ın LA Clippers’a 114-104 yenildiği maçta Mehmet Okur 9 sayıyla oynarken, Zaza Pachulia’nın 4 sayıyla kaydettiği mücadelede Atlanta, Golden State’i 117-110 mağlup etti. TOPLU SONUÇLAR: Indiana-New Jersey:...
  2. NBA - Hidayet TÜRKOĞLU

NBA - Hidayet TÜRKOĞLU

Doğum Tarihi: 1979 Doğum Yeri: İstanbul (Türkiye) Boy: 2.02 Pozisyon: Şutör Gard Diğer Pozisyon: Forvet Ülke: Türkiye Genel Bilgiler: Kariyerine 1995-96 sezonunda Efes Pilsen'le başladı ve o zamandan beri Efes Pilsen'de oynamakta. 1998'te klüple 8 yıllık mukavele imzaladı. Türk Milli Takımının oyuncularından. Milli Takımla, 1997 Avrupa Gençler Şampiyonası ve 1998'te Dünya Gençler...
  3. hidayet türkoğlunun yaşadığı gerçek bir olay...

hidayet türkoğlunun yaşadığı gerçek bir olay...

hidayet türkoğlu simitçi video hidayet türkoğlu tv8 video simitçi tv8 simit Hidayet Türkoğlu nun yaşadığı gerçek bir olay Ünlü basketbolcu Hidayet Türkoğlu esiyle birlikte, Eminönü’nde geziyordu. Önce akvaryumcuları dolaştılar, Kapalıçarşı, Nurosmaniye, Yerebatan Sarnıcı, Ayasofya, Sultanahmet, Topkapı Sarayı, Gülhane Parkı derken, Yeni Caminin önüne kadar...
  4. antreman dopingi

antreman dopingi

Valla açıkcası konu başlığını görünce ön yargı ile yaklaşıp farklı şeyler düşündün enerji kayıbı olmasın olayı sandım :meçhul: ama tamamen farklı bir nedeni varmıi :) ANTRENMAN VARSA ODALAR AYRILIYOR DEMET ŞENER İLE MİLLİ BASKETBOLCU İBRAHİM KUTLUAY 2005'TE EVLENMİŞTİ. Çiftin 2007'de kızları İrem, 2 ay önce de oğulları Ömer dünyaya gelmişti. Ömer gecceleri çok sık uyanıyormuş....
  5. Olimpiyat Şampiyonu Atletimiz Doping mi Yaptı?

Olimpiyat Şampiyonu Atletimiz Doping mi Yaptı?

Bu konu; Olimpiyat Şampiyonu Atletimiz Doping mi Yaptı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, olişmpiyatlardaki bayanlar altın madalya yarışını canlı izlemiş biri olarak bu haberi okuyunca inanın ağzım açık kaldı ve yıkıldım. Çünkü hatırlayacağınız üzere daha önce de milli atletimiz Süreyya Ayhan dopingli çıkmış ve ömür boyu men cezası almıştı. Çakır'ın doping yaptığı...

Sayfayı Paylaş