gebe
  1. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

hidayet türkoğlunun yaşadığı gerçek bir olay...

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında sementha tarafından paylaşıldı.

hidayet türkoğlu simitçi video hidayet türkoğlu tv8 video simitçi tv8 simit Hidayet Türkoğlu nun yaşadığı gerçek bir olay

Ünlü basketbolcu Hidayet Türkoğlu esiyle birlikte, Eminönü’nde geziyordu.
    Önce akvaryumcuları dolaştılar, Kapalıçarşı, Nurosmaniye, Yerebatan Sarnıcı, Ayasofya, Sultanahmet, Topkapı Sarayı, Gülhane Parkı derken, Yeni Caminin önüne kadar geldiler. Orada bağıra bağıra simit satan bir çocuk vardı. Basketbolcu birden durakladı... Sonra simitçiye yaklaştı:
    - Simit'in kaça koç ?
    - 300 bin abi. Çıtır çıtır....
    - Tezgahta kaç simit var ?
    - 70-80 tane var herhalde...
    - Hepsini alsam ne tutar ?
    - Seksen desek 24 milyon.
    - Al sana 30 milyon... Farz et ki hepsini aldım...
    -Sağ ol abi... sağ ol...
    Basketbolcu üç onluk çıkartıp simitçinin önüne bıraktı. Eşi şaşkındı. Üç beş adım yürümüşlerdi ki eşine yaklaşıp fısıldadı.
    - Hidayet sen deli misin ?
    - Yooo
    - Peki yemediğimiz simitlerin parasını niye verdin ?
    - Boş ver sorma.
    - Diyelim ki soruyorum. Hem de ısrarla soruyorum.
    - Öyleyse söyleyeyim.
    - Lütfedersiniz beyefendi.
    - Tablanın kenarı dikkatini çekti mi ?
    - Hayır.
    - Baksan görecektin. Tahtaya bir isim kazınmıştı.
    - Nasıl bir isim ?
    - Hidayet !
    - Yoksa ?
    - Evet o tezgah, eskiden benimdi.
    (Bu hikayeyi Hidayet tv8 de katıldığı bir programda kendisi anlatmıştır..)
    alıntı...

2. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hidayet türkoğlunun yaşadığı gerçek bir olay...
    Emeğine sağlık...

3. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hidayet türkoğlunun yaşadığı gerçek bir olay...

ricaederimm..

hidayet türkoğlunun yaşadığı gerçek bir olay... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gerçekten yaşanmış bir olay

gerçekten yaşanmış bir olay

Adamin biri arabasiyla giderken yolda bir yolcu alirarabaya.... adam arka tarafa biner..... soför... eee hemserim kimsin nereye gidersin...der.... yolcu ben Azrailim..canini almaya geldim der...... soför alayci bir tavirla sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der.... yolcu sakin bir tavirla sen daha önce Azrail gördünmüde tarif ediyorsun der... ve ekler yolcu....inanmadin...
  2. Hidayet Türkoğlu tavan yaptı

Hidayet Türkoğlu tavan yaptı

NBA’de Hidayet Türkoğlu’nun formasını giydiği O.Magic, deplasmanda Philadelphia’yı 115-99 yenerken, milli basketbolcu attığı 31 sayıyla sahanın en skoreri olurken, sezon rekoru da kırdı. Utah’ın LA Clippers’a 114-104 yenildiği maçta Mehmet Okur 9 sayıyla oynarken, Zaza Pachulia’nın 4 sayıyla kaydettiği mücadelede Atlanta, Golden State’i 117-110 mağlup etti. TOPLU SONUÇLAR: Indiana-New Jersey:...
  3. NBA - Hidayet TÜRKOĞLU

NBA - Hidayet TÜRKOĞLU

Doğum Tarihi: 1979 Doğum Yeri: İstanbul (Türkiye) Boy: 2.02 Pozisyon: Şutör Gard Diğer Pozisyon: Forvet Ülke: Türkiye Genel Bilgiler: Kariyerine 1995-96 sezonunda Efes Pilsen'le başladı ve o zamandan beri Efes Pilsen'de oynamakta. 1998'te klüple 8 yıllık mukavele imzaladı. Türk Milli Takımının oyuncularından. Milli Takımla, 1997 Avrupa Gençler Şampiyonası ve 1998'te Dünya Gençler...
  4. Gerçek bir olay :)

Gerçek bir olay :)

Gerçek Bir Olaydır..Sibirya'nın köylerinden birinde cenaze mezarlığa götürülüyormuş. Mısır tarlasının ortasında, tabut köylülerin ellerinden düşüvermiş. Tabutun içindeki ceset düşüp dereye yuvarlanmış. Akıntı, cesedi dinamitle avlanan balıkçıların yanına sürüklemiş. Balıkçılar "Acaba adamı dinamitle biz mi öldürdük?" d...iye endişeye kapılarak, cesedi askeri kışlanın tellerine...
  5. Hidayet Türkoğlu Doping mi Yaptı ?

Hidayet Türkoğlu Doping mi Yaptı ?

Bu konu, Hidayet Türkoğlu Doping mi Yaptı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, spor basını dünyaca ünlü basketbolcumuz Hidayet Türkoğlu'nun kanında çıkan yabancı maddeyi konuşuyor. Acaba Hido doping mi yaptı? İşte haberin detayları... NBA'de Orlando Magic forması giyen milli basketbolcumuz Hidayet Türkoğlu, kanında çıkan yasak maddenin sebebini açıkladı. İşte o...

Sayfayı Paylaş