High School Musical tanıtım

KızılÖtesi

Aktif Üye
Üye
High School Musical tanıtım
122822-high-school-musical-tanitim.html

Tür: Komedi

Yönetmen :Kenny Ortega
Senarist : Peter Barsocchini
Yapım: 2008, ABD
Oyuncular: Zac Efron, Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale, Lucas Grabeel, Corbin Bleu, Monique Coleman, Olesya Rulin, Jemma McKenzie-Brown, Justin Martin

Walt Disney’in “High School Musical” efsanesi, Amerika’nın en favori lise öğrencilerinin okulda mezuniyet yılına ulaştığı “High School Musical 3: Senior Year” ile büyük ekranlara taşınıyor.
Serinin yeni bölümünde lise son sınıf öğrencisi olan Troy (Zac Efron) ile Gabriella’nın (Vanessa Hudgens) her ikisi de üniversite hayalleri kurmaktadır. Ancak üniversiteyi farklı kentlerde okuyacakları için birbirlerinden uzak düşecek olmaları aşklarının geleceği üzerinde soru işaretleri bırakmıştır. (Vanessa Hudgens), üniversiteyi farklı yerlerde okuyacakları için birbirlerinden ayrılacak olmaları gerçeği ile yüzyüze kalırlar. Geri kalan kadroyu Wildcats dans grubunun tamamladığı filmde, kendi deneyimlerini, gelecek umutları ve endişelerini yansıtan seçkin bir müzikal sahneye koyarlar.
Büyük ekranın maksimum avantajından yararlanmak üzere tasarlanmış birbirinden heyecan verici dans figürleri ve yepyeni müziklerle donatılmış olan bu film, East High’ın yetenekli dansçılarından enerji yüklü eğlence vaad ediyor.
Walt Disney Pictures’ın sunduğu “High School Musical 3: Senior Year”in yönetmenliğini ve dans koreografilerini, Disney Channel’da yayınlanan ilk iki filmde de aynı görevi yapan Emmy ödüllü yönetmen Kenny Ortega üstlendi. Senaryosunu Peter Barsocchini’nin yazdığı filmin yapımcılığını Bill Borden ile Barry Rosenbush gerçekleştirdi.

Geri