gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Hıh ve Kimliği.

Konu, 'Komik Resimler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

hıh Ben bu :seker:smli çok severim.Aslını araştırdım ve kimliğini buldum.Merak edenler baksın.İşte hıh ve kimliği [​IMG]

2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzelmiş canım hayırlı olsun

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    anam insana benzemiş :D

Hıh ve Kimliği. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eğitim ve Demokratik Kimlik

Eğitim ve Demokratik Kimlik

EĞİTİM VE DEMOKRATİK KİMLİK Demokrasininin bir yaşam biçimi hâline getirilmesi arzulanan bir gerçektir. Demokrasi, yalnızca demokrasi ilkelerinin kabul edilmesi ile gerçekleştirilmez. Önemli olan demokrasinin yaşayarak öğrenilmesidir. Demokrasi ile yönetilen ülkelerde demokrasi kültüründen bahsedilebilir. Demokrasi kültürünün en önemli unsuru ise eğitimdir. Bir insan demokrasiyi tanır...
  2. şehitlerin ve yaralıların kimlikleri

şehitlerin ve yaralıların kimlikleri

Erzincan Valisi Ali Güngör, Askeri Hastane çıkışında terör örgütünün mayınlı tuzağı hakkında yaptığı açıklamada, askeri kamyonun devriye nöbetinden dönmekte olduğunu bildirdi. Ali Güngör, "Araçta Kars'tan gelen tabur komutanımız, kurmay yarbayımız ve bir jandarma yüzbaşımız ile ikisi uzman çavuş olmak üzere toplam 11 askerimiz patlamaya maruz kalmıştır. Toplam 9 şehit var....
  3. Kültürel ve Millî Kimlik

Kültürel ve Millî Kimlik

Millî kimlik, tarihî tekâmül içinde millî kültür unsurlarının şekillendirdiği kimlik tipidir. Millî kültür ise diğer toplumlardan farklılığı ortaya koyan -yani millî olan- karakterin meydana getirdiği kültürdür.[1] Bu değerlendirmelerde, millet kavramı saf bir ırktan ziyade ırk entegrasyonunu (racial integration) ifade etmektedir. Gökalp'e göre, millî kültür esasında hâkim kültür...
  4. Kimliğimiz?

Kimliğimiz?

Bir ülkenin marşı, o ülkenin kimliğidir desem nasıl bir tepki alırım bilemiyorum ama bizim kimliğimiz İstiklal Marşı'dır. İstiklal Marşı'nı papağan gibi söylemekten değil, ruhuyla anlamaktan bahsediyorum tabii ki. Anayasamızda İstiklal Marşı'ndan birinci bölümde bahsedilir ve bu madde değiştirilemez, sert bir hükümdür. Yani Türkiye Cumhuriyeti'nin marşı İstiklal Marşı'dır. Buraya kadar çok...
  5. Facebook kimlik yükle ve şifre sorunu

Facebook kimlik yükle ve şifre sorunu

Yahu bu facebooka ne oluyor ben ismimi yazıyorum kimlik yükle diyor ne demek istiyodr burada tam olarak bu sorunla karşılaşan oldumu arkadaşlarım ya şimdi ben ne yapacam ? Bir türlü benim ben olduğumu ispat edemiyorum. Acil önerilerinizi bekliyorum yahu :S

Sayfayı Paylaş