gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Hık Demiş Burnundan Düşmüş

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Hık Demiş Burnundan Düşmüş

evet ya çok benziyorlar emeğine sağlık.

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

ne kadar benziyolar dimi... :D
    emeğine sağlık canım

4. oslemksk

oslemksk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Gerçekten BenziyorLar Emeğine SağLık

5. mermaids

mermaids Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hakket benziyorlar emegine saglik canim..

Hık Demiş Burnundan Düşmüş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burnundan Öpüldün!!!!

Burnundan Öpüldün!!!!

BURNUNDAN ÖPÜLDÜN... Kendini bana birak, senden alabilecegim hicbir sey yok, hele senin haberin olmadan asla. Gozlerine dokunmak icin ne kadar uzun zamandir bekliyorum biliyor musun? Ya saclarini koklamak icin. Yasemin gibi kokuyorlar... Belki de daha guzel. Oyle ezberlemek istiyorum ki seni, unutmak denen sey bile hasetlensin. Kirpiklerini dusundukce rimel olup bulasmak geliyor icimden. Bir...
  2. Şip DemİŞ Angelİna'nin DudĞindan DÜŞmÜŞ

Şip DemİŞ Angelİna'nin DudĞindan DÜŞmÜŞ

Dolgun dudaklarıyla dikkat çeken Angelina Jolie'nin 1 yaşındaki kızı Shiloh annesinden aşşağı kalmıyor :beta:
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Zaman Siler Demiştin

Düş Sokağı Sakinleri - Zaman Siler Demiştin

Birgün sen geçmis zamandın Bense yanında anlamların Gezinirken uzaklarda, akşamlarım Herşey geçer demiştin Geçmeyen şeyler var şarkılarımda Silinmiyor yaşananlar Bir durak var yüreğimde Beklerken hep geciktiğim Sürüklerken beni sana mevsimleri Her kaçış kendini yakalar Kaçamadığın şeyler var şarkılarımda Her aşk bir mavi masal, Anlatılmayan!
  4. Gitmem demiştin

Gitmem demiştin

Acılarıma; hayal kırıklığı eklemeyecektin, söz vermiştin, Sonbaharda yaprakları dökülen bir ağaç gibi kalmayacaktım.Yüreğime taş basıp, içimdeki hüznü yazmayacaktım.. Kara yaşlar dökülüyor şimdi göz bebeklerimden.Hayallar, bulut gibi uçuştu bak, bağrımın en tepesinden, Söyle; mutlu musun, sensin beni dipsiz okyanuslara iten,Ellerim boş, gözlerim buz, silemem seni nefesimden.. Gitmem...
  5. Burnunuz kurumasın

Burnunuz kurumasın

Burun deliklerini ve burun içini nemli tutmanın çok yararı vardır.Çünkü aşırı kuruluk soğukta burun mukozasının kolay tahriş olmasına neden olur.Böylece bazı solunum hastalıkları oluşabilir.Burnunuzun içini kışın çok soğuk havalarda 1_2 kez susam yağıyla yağlayın.Nefes alıp verirken çok rahatladığınızı göreceksiniz. NASIL YAĞLAYACAKSINIZ? Avucunuza 1,2 damla susam yağı alın ve küçük...

Sayfayı Paylaş