gebe
  1. Bonita

Bonita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

hikaye yazmaya ne dersiniz

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında Bonita tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar hikaye yazmaya ne dersiniz şimdi yapmamız gerkenler ben bir cümle yazıcam benden sonraki kişide bu cümlenin devanını getiricek
    örnegin; Bonita:bugün geziniye çıkıçaktık ama........
    diger kişi: havanın yagmurlu oldugundan çıkamadık...... diyerek devam ediyor
    bu şekilde her gelen kişi buna uykun cümleler yazıcak bakalım nasıl bir hikaye olacak
    hadi başlayalım

bugün çok yorucu birgündü. gece oldu yatagıma uzandım. tam uyuyacaktım ki ne göreyim........

Son düzenleme: 12 Eylül 2008
  2. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hikaye yazmaya ne dersiniz
    bugün çok yorucu birgündü. gece oldu yatagıma uzandım. tam uyuyacaktım ki ne göreyim........
    esen rüzgar bir firtina misali odama doldu.kalktim cami kapattim ama uykum kacmisti..
    bende bir sigara yaktım.sonra pencerenin önüne oturdum dışarıyı seyrettim rüzgar ağaçları sallıyordu o arada telefon çaldı.....

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

esen rüzgar bir firtina misali odama doldu.kalktim cami kapattim ama uykum kacmisti..
    bende bir sigara yaktım.sonra pencerenin önüne oturdum dışarıyı seyrettim rüzgar ağaçları sallıyordu o arada telefon çaldı.....

telefona doğru gittim telefonu açtım ama karşımda hiç tanımadığım bir ses vardı...

4. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

ay pasim aynı anda yazmışık nolcek şimdi

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    tamamdır canım ben değiştirdim

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

telefona doğru gittim telefonu açtım ama karşımda hiç tanımadığım bir ses vardı...
    ses bana heyecan icinde birseyler anlatmaya calisiyordu.o kadar heyecanliydi ki,anlattiklarindan hic birsey anlasilmiyordu...acaba ne anlatmaya çalışıyor diye düşünürken birden kapıda çalmazmı

7. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    ses bana heyecan icinde birseyler anlatmaya calisiyordu.o kadar heyecanliydi ki,anlattiklarindan hic birsey anlasilmiyordu...acaba ne anlatmaya çalışıyor diye düşünürken birden kapıda çalmazmıAçtım kapıyı birde ne göreyim bembeyaz güller bahçekapısına kadar uzanmıştı

8. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

kapının ardınından bırses aç kapıyı yoksa kıracam dıye bagırıyordu..acaba kım olabılırdıkı..çok korkunç bır sesı wardı

9. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

bütün cesatirimi toplayıp kapıya doğru yöneldim.. kapıya yaklaştıkça korkulacak birşey olmadığını anlamıştım ..

10. gfbmerve

gfbmerve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Ben ce melekler mekanında böle bilşey yapmanız güzel bende koycam

alıp kırsalar kalemimi kanımla yazarım seni sevdiğimi?????

11. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

'sevgilim seni çok özledim '
    ama nasıl olabilirdi o çok uzaktaydı demekki beni unutmamıştı bende birşeyler yapmalıydım ve hemen çantamı alıp çıktım.....

12. Bonita

Bonita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

'sevgilim seni çok özledim '
    ama nasıl olabilirdi o çok uzaktaydı demekki beni unutmamıştı bende birşeyler yapmalıydım ve hemen çantamı alıp çıktım.....

tam binadan dışarı çıyordum ki karşımda belirdi. bana süpriz yapmıştı. o kadar yolu benim için gelmişti. ellerini uzattı ve dediki.......

13. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

mutlu ol ve kimsenin seni üzmesine izin verme
    eger ki gittigin yolda bir gün tek kalirsan arkani dön ve bak
    iste orada ben varim yalnız değilsin mutlu yıllar bebeğim...şaşırmıştım

14. Bonita

Bonita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

çok mutluydum sanki ayaklarım yerden kesilmişti. mutluluktan aglamaya başladım. gözyaşlarımı elleriyle sildi. ''mutluluktan olsada sakın aglama. senin gülmeni istiyorum ben ''dedi..............

15. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

gülmekmi nasıl gülebilirdim seviyorum ama birlikte değiliz evet arkamdaki en büyük destek ama ben sadece destek kalmasını istemiyorum beklentilerim daha farklı şeyler.tam ağzımı açıp bişey söyleyecektim ki eliyle ağzımı kapattı ve konuşmaya başladı

hikaye yazmaya ne dersiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. deri nedir??

deri nedir??

Vücudumuzun en büyük organı olan deri; dokunma organıdır. Kişi dokunmayla; basınç, sıcak, soğuk ve acıyı algılar.Dokunmayla eş seçer. Altderide bulunan sinir uçlarına bağlı duyu cisimciklerinin kimi dokunmayı, kimi basıncı, kimi sıcağı, kimi soğuğu, kimi acıyı alır. Geniş yüzeyi ve büyük duyarlığıyla deri vücudumuzun dış etkilerden korunmasını sağlar. Bu nedenle derinin bakımı ve korunması...
  2. hikaye

hikaye

Çarpıcı, kalıcı etkisi olan söz ve nasihate; ince yaratılışlı, derinliği olan insana delalet eder.
  3. Ne Dersin ?

Ne Dersin ?

Sarılsam şöyle sımsıkı .. İçimi döksem biraz, rahatlarım belki .. Dinler misin beni ? Ağlarsam darılmak yok ama .. Kıyamazsın bilirim, bu seferlik izin ver .. Kalemimin ucuna dizildi cümleler .. Ve orada kaldı .. Tıpkı beynimden süzülüp, dilimin ucuna takılanlar gibi .. Onlar da oraya hapsoldu tarafımdan .. Susmak, kabullenmek sayılır ya bazen .. Susuyorum ben de, "...
  4. Bu hikaye size neyi anlatir bilmem ama..

Bu hikaye size neyi anlatir bilmem ama..

Bu hikaye size neyi anlatir bilmem ama.. İş adamının işleri bozulmuştu. Ne yaptıysa olmuyordu. Bir zamanlar çok başarılı bir insan olmasına rağmen şimdi büyük olan sadece borçlarıydı. Bir taraftan kredi verenler onu sıkıştırırken, diğer taraftan da bir sürü insan ödeme bekliyordu. Çok bunalmıştı ve hiçbir çıkış yolu bulamıyordu. Nefes almak için parka gitti. Bir banka oturdu, başını...
  5. roman yazmaya başlıyorum ne dersiniz?

roman yazmaya başlıyorum ne dersiniz?

kusura bakmayın arkadaşlar yinede destekleyenlere çok teşekkürler.ama kimsenin umrunda olmadı.

Sayfayı Paylaş