gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Hilal Cebeci'den şok sözler

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

hilal ile ilgili sözler hilal cebecinin ailesi cebeci ailesi ünlü şarkıcı öyle bir vasiyet etti ki neden acaba böyle bir karar aldı ünlümüzn ağzından dinleyelim.....

AİLEM CENAZEME GELMESİN!
    ÜNLÜ ŞARKICI HİLAL CEBECİ UZUN SÜREDİR YAŞADIĞI AİLE SORUNLARIYLA İLGİLİ BİR AÇIKLAMA YAPTI...

Cebeci, ailesininin kendisini yalnız bırakması ve ilgisiz olmasından dolayı psikolojisinin bozulduğunu etraftaki aile ortamlarını kıskanır hale geldiğini söyledi.

Cebeci konuşmalarını şöyle sürdürdü:

'Yıllardır elimden gelen her türlü desteği verdiğim ailemin beni asla aramaması sadece herhenagi bir işleri düştüğünde aramaları bende dayanılmaz bir hal aldı. Beni hiç merak etmeyen bir ailem var. Evde çalışan kadın olmasa ve benim evde başıma bir şey gelse günlerce benden haber alamasalar, 'ne oldu bu kıza' demezler. Benim açımdan dayanılmaz bir hal almasından artık bıktım, bütün psikolojim alt-üst olmuş durumda. Bu sevgisiz ve ilgisiz ortamda eğer alkolik olmadıysam, eğer uyuşturucu kullanmıyorsam tamamen güçlü karakterimden ve inançlı bir insan olmamdan kaynaklanmaktadır'.

Kimsenin kendisini eleştirmesini istemeyen Cebeci, 'Bu bir vasiyettir ailemi reddediyorum, avukatımla gerekli görüşmeleri yaptım böyle bir kanuni hakkım olmadığından dolayı onlarla hiçbir bağım kalmaması için ne gerekiyorsa yapacağım' dedi.

Cebeci, ailesinin cenazesine gelmemeleri için de elinden geleni yapacağını belirtti. Bu vasiyeti avukatına 1 hafta önce veren Cebeci, ailesinin bu olaya bile tepkisiz kaldığını ifade etti.

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hilal Cebeci'den şok sözler
    Bu çarpıcı açıklamaların ardından Hilal Cebeci susmadı konuşmaya devam etti......

HİLAL CEBECİ, AİLESİNİ REDDETTİ.
    ÜNLÜ ŞARKICI, HİLAL CEBECİ UZUN SÜREDİR SORUN YAŞADIĞI AİLESİNİ REDDETTİ.

Cebeci, ailesininin kendisini yalnız bırakması ve ilgisiz olmasından dolayı psikolojisinin bozulduğunu etraftaki aile ortamlarını kıskanır hale geldiğini söyledi. Cebeci konuşmalarını şöyle sürdürdü: 'Yıllardır elimden gelen her türlü desteği verdiğim ailemin beni asla aramaması sadece herhenagi bir işleri düştüğünde aramaları bende dayanılmaz bir hal aldı. Beni hiç merak etmeyen bir ailem var.

Evde çalışan kadın olmasa ve benim evde başıma bir şey gelse günlerce benden haber alamasalar, 'n'oldu bu kıza' demezler. Benim açımdan dayanılmaz bir hal almasından artık bıktım bütün psikolojim alt-üst olmuş durumda bu sevgisiz ve ilgisiz ortamda eğer alkolik olmadıysam eğer uyuşturucu kullanmıyorsam tamamen güçlü karakterimden ve inançlı bir insan olmamdan kaynaklanmaktadır'.

Kimsenin kendisini eleştirmesini istemeyen Cebeci, 'Bu bir vasiyettir ailemi reddediyorum, avukatımla gerekli görüşmeleri yaptım böyle bir kanuni hakkım olmadığından dolayı onlarla hiçbir bağım kalmaması için ne gerekiyorsa yapacağım' dedi. Cebeci, ailesinin cenazesine gelmemeleri için de elinden geleni yapacağını belirtti. Bu vasiyeti avukatına 1 hafta önce veren Cebeci, ailesinin bu olaya bile tepkisiz kaldığını ifade etti.

Cebeci'nin konuyla ilgili 'Magazin D' kamerasına verdiği özel röportajı haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz...

Hilal Cebeci'den şok sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hilal

hilal

Ay.Rüyada görülen hilal, onu gören kimse için erkek ve iyi bir çocuga veya ona yöneltilecek bir memuriyete yahut ticaretinde görecegi kar ve faydaya isaret eder. Bir kimse rüyada bir yerde toplanmis bir takim hilalleri görse, o kimsenin hacc vazifesini yapacagina tabir edilir. Rüyada hilali kirmizi gören kimsenin hanimi, henüz hilkati tamamlanmayan çocugunu düsürmesine isaret eder. Rüyada...
  2. Hilal Cebeci'nin Şok eden Twiter Konuşmaları

Hilal Cebeci'nin Şok eden Twiter Konuşmaları

hılal cebecı hilal cebeci twit tweeter hilal cebeci tweter tweeter İyisin hoşsunda Hilal, sen Türkiye'de yaşamıyor musun? Belkide bir ekmeğin fiyatından bile haberin yoktur :) Yoksa söyleyelim bölgesine göre değişiyor ortalamıs 0,75 :) Bakın meleklerim Hilal Cebeci Sosyal Medya Twiter den neler paylaşmış. Bakında oha olun :D:D:D :first: Takipçilerine: "Abdullah Gül belediye başkanı...
  3. Hilal Cebeci Pampiş Şarkısı Sözleri varmı kızlar

Hilal Cebeci Pampiş Şarkısı Sözleri varmı kızlar

Kızlar Hayrettin dün gece Pampiş klibi yayınladı bu klipteki şarkının sözleri neler bilen varsa paylaşsın hadi pampişlerim :D:D
  4. hilal sezai paracıklıoğlu seni beklerken şarkı sözü lazım

hilal sezai paracıklıoğlu seni beklerken şarkı sözü lazım

hilal sezai paracıklı oğlu sevda tanrıçası şarkısınıda arıyorum ama bana şimdilik seni beklerken isimli şarkısının sözleri lazım sağolun.
  5. Tayyar Işıksaçan'dan Lerzan Mutlu'ya şok eden sözler

Tayyar Işıksaçan'dan Lerzan Mutlu'ya şok eden sözler

Gazeteci Tayyar Işıksaçan, Lerzan Mutlu’nun "Beyaz TV’de davet edildiğim programa çıkmamı Seda Sayan engelledi." şeklindeki açıklamasına sert çıktı. Işıksaçan; Seda Sayan’ın Beyaz TV’nin bir parçası olduğunu fakat bu gibi bir yaptırımı olmadığını hatırlatırken şöyle konuştu.. "Kendine başka reklam mecraları ara. Hayatın boyunca Seda Sayan’la cebelleşmeden bir adım öteye...

Sayfayı Paylaş