gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Hilekarlığın sonu

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Bİr Zamanlar Bİr Kadinin Bİrtek İneĞİ VarmiŞ.kadin FakİrmİŞ .geÇİmİnİ İneĞİn SÜtÜyle SaĞlarmiŞ.akŞam Sabah SÜtÜnÜ SaĞar SatarmiŞ.fakat Bu Kadinin Huyu KÖtÜymÜŞ Kanaat Etmez Çok Para Kazanayim Dİye SÜte Su KatarmiŞ.bu Kadin Bİr GÜn Öyle İkİgÜn BÖyle Devam EdermİŞ.aylar Seneler GeÇmİŞ Bu BÖyle Devam EtmİŞ.ve Firtina KopmuŞ BİrgÜn.ve Dereler TaŞmiŞ Çaylar Su OlmuŞ Bu Kadinin İneĞİde Dereden Su İÇerken Dere İneĞİde AlimiŞ İnek BoĞulmuŞ. Ve Bİzİm SÜtÇÜ Kadin AĞlamaya BaŞlamiŞ AĞlaya AĞlaya GÖzlerİ ŞİŞmİŞ .anasinin AĞlamasina Dayanamayan KÜÇÜk OĞlu Anne AĞlama DemİŞ Senİn Senelerce SÜte KattiĞİn Sular Bİrİktİ Bİrİktİ Sel Oldu İneĞİde Alip Gİttİ Bunun Üzerİne Anasi BİŞe Dİyemedİ .o YÜzdendİrkİ SÜte Su Katilmaz

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: hillakarlığın sonu
    güzel paylaşımdı emeyine sağlık

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: hillakarlığın sonu

bu güzel paylaşım için teşekkürler canım eline sağlık

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Hilekarlığın sonu

İlginç... Bazı deyişlerin kökenine dair anlatılanlar enteresan oluyor.

5. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hilekarlığın sonu
    emeğine sağlık

Hilekarlığın sonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. So Chic

So Chic

so chic melek kolye so chic fiyatları angel kolye fiyatları modelleri Sezgin Mücevherat, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında Türk el işçiliğinin ve gelişen tasarım anlayışını en iyi yansıtan firma olarak 57 yıldan bu yana üretim ve pazarlama alanında faaliyette bulunan misyonunu kendisine ilke edinmiş ülkemizin en eski gümüş firmalarından biridir. “SO CHIC” ismiyle kurulan ve eşsiz bir...
  2. Soda

Soda

Temiz, küçük bir kısmettir.Rüyada soda görmek, hos bir hayata ve güzel bir rizka isarettir
  3. Yolun Sonu

Yolun Sonu

Yolun Sonu.... Şimdi bütün yolların sonundayım işte Sevinçlerin bile mutlu etmediği insanı Acıların alışıldığı bir kayboluştayım.. Neden yoksun diye soruyorum kendime Cevabını kimsenin bilmediğini bile bile.. Oysa sadece istemiştim Ve ağlayan küçük bir yüzdüm sadece Yalvardım! Sessizce bağırdım ismini her saniye Kimse dönüp bakmadı,fark etmediler bile Oysa sadece istemiştim Bir gün...
  4. Soya mucizesi

Soya mucizesi

Soyanın da faydalı olduğu birşey varmış demekki:)Doğada ki tüm bitkilerin birbirinden özel mucizesi vardır.Buyrunuz soyanın mucizesi; Aşırı yağlı besinlerle kolesterol yüklemesi yapan Amerikalılar kurtuluşu soya fasulyesinde arıyor. Bugüne kadar büyük ölçüde hayvan yemi olarak kullanılan ya da sadece vejetaryenlerin yediği soya fasulyesi, doktor tavsiyesi üzerine artık halk arasında da...

Sayfayı Paylaş