gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hilmi Özkök'ün ifadesi alınacak

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ergenekon soruşturması kapsamında savcılık eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hilmi Özkök'ün ifadesini alacak.
    Emekli Orgeneral Hilmi Özkök, Ergenekon iddianamesinin ana dayanaklarından biri olan "Darbe Günlükleri"nin yazıldığı iddia edilen dönemde Genelkurmay başkanıydı. Eski Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Özden Örnek tarafından yazıldığı iddia edilen günlüklerde Özkök haricindeki diğer tüm kuvvet komutanlarının AKP hükümetini iktidardan indirmek için çalışmalar yaptığı öne sürülüyordu.

Özkök, "Darbe Günlükleri"yle alakalı geçen yıl açıklama yapmamış ve şu ilginç ifadeleri kullanmıştı: "Şimdi ne söylersem ateşe benzin dökmek olur"

Geçen hafta kendisiyle yapılan söyleşide ise savcılar çağırırsa ifade vereceğini belirtmişti.

Hilmi Özkök'ün ifadesi alınacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hilmi Şahballı

Hilmi Şahballı

Karlı dağların ardından Yare doğru yürüyorum Yunus'un feyiz aldığı Yere doğru yürüyorum Şahballı'm konan göçecek Dünya fani ölüm gerçek Kula şefaat edecek Er'e doğru yürüyorum...
  2. Özkök'ün sefer tası sırrı

Özkök'ün sefer tası sırrı

Hilmi Özkök'ü zehirliyeceklerdi, bu nedenle evden sefer tasıyla yemek getirdi. İşte bu iddialara Özkök yanıt verdi. Genelkurmay Eski Başkanı Hilmi Özkök, Ergenekon'un kilit ismi haline geldi. Açıklamalarıyla, bir döneme ışık tutan Özkök, son olarak Radikal'den Murat Yetkin'e konuştu. Yenişafak'tan Taha Kıvanç'ın da bugün kaleme aldığı iddialar, Özkök'ün bir dönem kıskaca alındığını gösteriyor....
  3. İpek Özkök'ten samimi itiraflar

İpek Özkök'ten samimi itiraflar

gece gündüz devam edecek mi ipek özkök sevişme sahnesi ipek özkök sevişme sevgilisi İtirafların samimi olup olmadığına acaba kim karar veriyor. Yani hadi samimi değilse bunu nereden anlayacağız ki. Evet ben samimi olarak şunları söyleyim mi diyorlar ilginç geçelim haberimize 'GECE GÜNDÜZ'DE ROL ALAN İPEK ÖZKÖK, TV MACERASININ LİG TV'DE SUNUCULUKLA BAŞLADIĞINI SÖYLEDİ. Kanal D'de bu akşam...
  4. Tuncay Güney'in ifadesi alınacak

Tuncay Güney'in ifadesi alınacak

Adalet Bakanı Şahin, Tuncay Güney'in ifadesinin alınması için Bakanlık olarak harekete geçtiklerini açıkladı. Şahin, Habertürk televizyonunda ''Soruyorum'' adlı programda soruları yanıtladı. Tuncay Güney'in son dönemde özellikle TRT'de yaptığı açıklamaların sorulması üzerine Şahin, ''o şahsı (Tuncay Güney) başka televizyonlarda da izlediğini, aynı şeyleri TRT'de de söylediğini'' ifade etti....
  5. msn ifadesi

msn ifadesi

msnde kullanmak için öpücük ifadeleri var mı acaba sizde,eklermisiniz,teşekkürler...

Sayfayı Paylaş