gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hilmicem Artık Çalıkuşu Dizisinde!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hilmicem intepe, survivor hilmicem, hilmicem yeni dizisi
    Sevgili melekler, 2013 Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında birinci olan Hilmicem'in yarışmadan sonra şansı açılmış ve Muhteşem Yüzyıl'da rol almıştı. Geçtiğimiz bölümde canlandırdığı Yavuz karakterinin ölmesiyle diziden ayrılan Hilmicem, bu kez Çalıkuşu dizisinde rol almaya başlıyor.

hilmicem.jpg

Hilmicem Artık Çalıkuşu Dizisinde! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalıkuşu Dizisinden Kaç Para Alacaklar?

Çalıkuşu Dizisinden Kaç Para Alacaklar?

çalıkuşu dizisi 2013 çalıkuşu çalıkuşu dizisi 2013 Sevgili melekler, Timur Savcı'nın yapımcılığını üstlendiği, Türk edebiyatının klasikleri arasına giren eserlerinden Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı romanından dizi olarak uyarlanan Çalıkuşu, yeni sezonda ekranlarda olacak. Yönetmenliğini Çağan Irmak'ın üstlendiği dizide Fahriye Evcen ve Burak Özçivit başrollerde yer alacak. Reyting...
  2. İşte Çalıkuşu Dizisinden İlk Kareler!

İşte Çalıkuşu Dizisinden İlk Kareler!

çalıkuşu dizisi, çalıkuşu fahriye evcen, çalıkuşu burak özçivit Sevgili melekler, Türk edebiyatının en önemli eserlerinden biri olan Çalıkuşu'nun yepyeni dizi versiyonunu yeni sezonda Kanal D ekranlarında izleyeceğiz. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in başrollerinde oynayacağı dizinin merakla beklenen ilk kareleri de basınla paylaşıldı. İşte o kareler...
  3. İşte Çalıkuşu Dizisinden İlk Kareler!

İşte Çalıkuşu Dizisinden İlk Kareler!

çalıkuşu dizisi, çalıkuşu fahriye evcen, çalıkuşu burak özçivit Sevgili melekler, Türk edebiyatının en önemli eserlerinden biri olan Çalıkuşu'nun yepyeni dizi versiyonunu yeni sezonda Kanal D ekranlarında izleyeceğiz. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in başrollerinde oynayacağı dizinin merakla beklenen ilk kareleri de basınla paylaşıldı. İşte o kareler...
  4. Çalıkuşu Dizisinin İkinci Tanıtım Fragmanı

Çalıkuşu Dizisinin İkinci Tanıtım Fragmanı

çalıkuşu dizisi, çalıkuşu dizisi tanıtım fragmanı, çalıkuşu dizi fragman Sevgili melekler, şahsen benim merakla beklediğim, Reşat Nuri Güntekin'in ölümsüz eseri Çalıkuşu'ndan uyarlanan aynı adlı dizisi çok yakında Kanal D ekranlarından olacak. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in Feride ve Kamran performanslarıyla izleyeceğimiz Çaluıkuşu dizisinin ikinci tanıtım fragmanı da yayınlandı. İşte o...
  5. Çalıkuşu Dizisinden Replikler

Çalıkuşu Dizisinden Replikler

çalıkuşu dizisi, çalıkuşu dizi replikleri, çalıkuşu dizisi sözleri Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çalıkuşundan en güzel ve anlamlı replikleri sizler için paylaşıyoruz. Feride ve Kamran ın dizide söylediği romantik ve duygusal replikler sizlerle... Sevgimi nasıl göstereceğimi bilmiyordum.Sınıf arkadaşlarım haklıydı. Vahşiydim, yabaniydim.Mademki seni seviyorum, o halde...

Sayfayı Paylaş