gebe
  1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Himalaya dağlarında yaşayan insanlar

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

himalaya dağlarında yaşam himalaya insanları Kültürleri gelenekleri yıllardır değişmemiş,modern dünyaakımlarından uzak yaşayan bir toplum..

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Anammm bu ne kim nasıl oturuyor burda Oturmayı bırak ben bakamadım bile vallahi:D

Himalaya dağlarında yaşayan insanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Himalayas (Himalaya Dağları)

Himalayas (Himalaya Dağları)

himalaya dağları himalaya dağları video harita himalayalar harita himalayalarda yaşam Himalaya Dağları, dünyanın en büyük ve en yüksek sıradağlarıdır. Asya'nın orta güney kısmında, doğu batı doğrultusunda uzanır. Dünyanın en yüksek zirvesi Everest'i (8850 m.) içine alır. Everest Tepesi, Nepal ile Tibet (Çin) sınırında yer alır. Everest tepesi Nepal'in sınırları içersindedir. Himalayalar,...
  2. Himalayas (Himalaya Dağları) resimleri ve görselleri

Himalayas (Himalaya Dağları) resimleri ve görselleri

himalaya dağları himalaya dağı Himalaya Dağları, dünyanın en büyük ve en yüksek sıradağlarıdır. Asya'nın orta güney kısmında, doğu batı doğrultusunda uzanır. Dünyanın en yüksek zirvesi Everest'i (8850 m.) içine alır. Everest Tepesi, Nepal ile Tibet (Çin) sınırında yer alır. Everest tepesi Nepal'in sınırları içersindedir. Himalayalar, levha tektoniği kuramına göre, iki kıtasal levhanın yani...
  3. dağın zirvesine uçağıyla indi

dağın zirvesine uçağıyla indi

50 Yıllık Rekoru Kırdı Karların Hiç Erimediği 2 Bin 600 Metre Yüksekliğindeki Dağın Zirvesine Uçakla İnildi. Karların hiç erimediği 2 bin 600 metre yüksekliğindeki dağın zirvesine uçakla inildi. Alman pilot Tom Huber Almanya'nın en yüksek dağı olan Zugspitze'nin karlı zirvesine uçakla inmeyi başardı. Almanya'nın Bayern Eyaleti Havacılık Dairesi'nin özel izni ile bu rekoru gerçekleştiren...
  4. Dağ dağa kavuşmaz İnsan insana kavuşur atasözünün anlamı nedir ?

Dağ dağa kavuşmaz İnsan insana kavuşur atasözünün anlamı nedir ?

Dağ dağa kavuşmaz İnsan insana kavuşur atasözünün anlamı nedir ? Bunu bana açıklamanız mümkün mü teşekkürler .
  5. Dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşur atasözü anlamı

Dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşur atasözü anlamı

dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşur, ne demektir, anlamı, hikayesi hakkında bilgiler sevgili melekler atasözlerimiz bizler için çok değerli ve önemlidir peki biz atasözlerinin gerçek anlamalrını biliyormuyuz? işte güzel bir atasözünün anlamını sizlerle paylaşıyoruz Dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşur ne demektir ? İnsanlar, dağlar gibi yerlerinden kımıldamayan cansızlar...

Sayfayı Paylaş