gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

hımm benim hayalimmm

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bir kızım olmasını çok isterdim kıvır kıvır saçlı mavi gözlü şirinmi şirin vede sağlıklı tabi..ama ALLAH 2 erkek çocuk nasip etti bana onların ömrü güzel ve uzun olsun..bu içimde hep uhde kalmıştır çünkü kız çocuklarını çok seviyorum

2. LiKarBa

LiKarBa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: hımm benim hayalimmm
    Allah bağışlasın ecelin:)damatlıklarınıda görürsün inşallah:)benim şu aralar en büyük hayalim oğlum ve eşimle beraber yaşlanmak.oğlumun sağlıklı başarılı ve mutlu olduğunu görmek.Allah nasip eder umarım:)

3. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Allah bağışlasın ecelin:) bende evlatlarım olsun istiyorum bir erkek bir kız:)

4. ChaRacTeR

ChaRacTeR Forum Okuru

Allah herkesin çocuklarını analı babalı büyütsün.Benim de şu an en büyük hayalim gelecek sene sağlıklı bir bebiş sahibi olabilmek;)

5. hiphopRKYrapper

hiphopRKYrapper Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ecelin ablam e bide kız olur belki..Allah gönlüne göre versin.olmazsa da gelinlerle idare edersin:D
    Allah kız-erkek farketmez sağlıklı güzel ömürlü hayırlı evlatlar versin öncelikle...

6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

evet canım öyle tabiki hiç farketmez evlet evlattır ama şu kız çocuklarının o şirin giysilerini gördüğümde nasıl desem böyle içimm gidiyor[​IMG]artık gelinlere olmazda inşallahh o günleri görürürüz torunlarımın kız olmasına kısmet

Son düzenleme: 5 Ağustos 2016
  7. canan

canan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ecelin belkı 3 uncu kız olr hı...

8. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

yok gızzz:DAllah olmayanlara versin yeterrrrr:D:D:D

9. hiphopRKYrapper

hiphopRKYrapper Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aaaa ecelin sen de:D
    hem kız istiyon hem yeter diyon yap bitane daha eline mi yapışır:)
    hem ne zorluğpu var 9ay taşıcan sanıcılar fln sonra doğum sonra emzrme bilmemne uykusuz geceler:D:D bişeymi yani bunlar sen kooooskoca ecelinsin:D
    dimi MC Abi duy sesimi haksızmıyım yahu:D
    hem bizi bir tanede kız yeğenden mahrum bırakmaya ne hakkınız ver bakayım :D:D

şaka şaka...Allah herşeyi gönlünüze göre verir inş.da torunlara kadar nasıl sabretcen ondan diyom senin için yani :D:D

10. Taurus

Taurus Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

walla ecelin abla :D bencede bi kız çocuğu yapp :D anlattığın kadarıyla benim küçüklüğüme benziyoo istediğin bebek:D ya yapp nolcak kiii:) çok güzel olur kız çocukları :D

11. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ALLAH bagıslasın..allah onların eslerını guzel yapsın..onlarda senın kzın olacak....onlarla doldurursun bıyerlerı...

12. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Yıllar önce kendi hayalimi yazmışım bunu tesadüfen az önce okudum ve şu an gözlerim doldu inanırmısınız.)

Rabbime şükürler olsun hayalimi gerçeğe döndürdü ve iki erkek evlattan sonra hiç ummadığım bir zaman da tekrar hamile kalıp ikiz bebeklerim oldu her ne kadar doktorlar bebeklerin cinsiyetlerine iki erkek desede ben yüce yaradan Rabbime bir an olsun dua etmeyi bırakmadım öncelikle sağlıklı ve hayırlı olsun ama biri kız olsun diye dua ettim. Rabbim sen nelere kadirdin yumurtaya bile can veren Allah bu dualarımı geri çevirmedi ve kabul etti çok şükür bin şükür bana dünya tatlısı mawiş gözlü sarışın bir kız evlat nasip etti:) Hiçbirşey imkansız değildir yeterki dualarımızı dilimizden düşürmeyelim elbet dualarında mutlaka kabul olacağı bir saat vardır herkesin o saatler de dualarının kabul olması dileklerimle...

hımm benim hayalimmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bedir

bedir

Şarkışla'da çiftçilik yapan bir ailenin Bedriye isminde çok güzel kızları vardır. Bedir derler kısaca.Birde Ömer vardır yanlarında çalışan. Ömer güçlü kuvvetli yakışıklı bir delikanlıdır. Ömer'le Bedir aynı yaştadırlar. Ömer küçük yaşta başlamıştır bu ailenin yanında çalışmaya. Çocuklukları beraber geçer. Ömer'le Bedir büyüdükçe o çocuksu sevgileri aşka dönüşür. İçten içe gizli duygularla...
  2. Benin

Benin

Benin Coğrafi Verileri Konum: Batı Afrika'da, Kuzey Atlas Okyanusunun kıyısında, batıdan Togo, kuzeybatıdan Burkina Faso, kuzeydoğudan Nijer, doğudan da Nijerya ile çevrilidir. Coğrafi konumu: 9 30 Kuzey enlemi, 2 15 Doğu boylamı Harita konumu: Afrika Yüzölçümü: toplam: 112,620 km² kara: 110,620 km² su: 2,000 km² Sınırları: toplam: 1,989 km Sınır komşuları: Burkina Faso 306 km, Nijer 266...
  3. Bendir

Bendir

bendir çeşitleri bendirin özellikleri bendirin tarihçesi tarihçesi fiyatları Bendir Bendir, Klasik Türk Müziğinde kullanılan başlıca vurmalı ritim çalgılarından biridir. Zilsiz büyük tef, nakkare ve kudümle birlikte kullanılır. Derisinin iç yüzüne boydan boya gerilen kiriş sayesinde aynı anda iki değişik tını çıkarabilir. Bendir, Klasik Türk müziğinde ve özellikle Mevlevi zikr musikisinde...
  4. Bendensin....

Bendensin....

30 derece sıcaklıkta üşüyen bir insanım artık yazı yazamıyorum, elim kalem tutmuyor karanlıkta bile gören gözlerim artık ışıkta bile seçemiyor; diyorsa bir insan korkarım artık yaşamaktan.... Okuduğumda çok etkilendim meleklerim inşallah sizlerinde hoşuna gider... BENDENSİN 30 derece sıcaklıkta üşüyen bir insanım artık yazı yazamıyorum, elim kalem tutmuyor karanlıkta bile gören gözlerim...
  5. benim hayalimm

benim hayalimm

sihirli bir değneğim olsun isterdim istediklerimin hepsi olsun kötüleri çıkarırdım dünyamdan kötü olayları silerdim eşimle beraber kocamn bir evde mutlu ve bir sürü çocuk isterdim :hıms::hıms:

Sayfayı Paylaş