gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Hıncal uluç yazısında mehmet aslantuğ'a böyle seslendi..

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

HINCAL ULUÇ, BUGÜNKÜ KÖŞESİNDE, MEHMET ASLANTUĞ'A BÖYLE SESLENDİ..

HAYIR, Yaşar Kemal'in İnce Memet'ine değil lafım.. Sevgili Dostum Mehmet Aslantuğ'a..
    Efendim sinemaya 12 yıl ara vermiş. Sebebi ben.. Çünkü 'Hıncal Uluç gibi oyuncu olmayanlar da oyuncu olarak ekrana geliyor' demiş, Filiz Akın'la yaptığı TV programında..
    Yani pes..
    Gözünde dizinde dursun Mehmet!.. Bugüne dek 1 dakika Bedri Baykam'ın filminde, birer dakika da, atv'nin iki dizisi Canım Annem ve Avrupa Yakası'nda göründüm, hepsi o.. Bu mu 12 yıllık boykotuna sebep?.
    Dünyanın her ülkesinin sinema ve televizyonunda, 'Hoşluk olsun' diye böyle görüntüler yer alır, bir..
    Diyelim ki oynadım..
    Ne olacak?..
    Sen nasıl oyuncu oldun Mehmet?. Ya da sevgili eşin, benim kardeşim Arzum Onan nasıl oldu?.
    Kadir İnanır, Kadir Savun, Erol Taş mesela?.. Türkan Sultan faraza?..
    Hıncal Uluç niye olmasın?. Niye olmaz?. Sen mi karar vereceksin?.
    İtme Memet!..

Hıncal uluç yazısında mehmet aslantuğ'a böyle seslendi.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmetim

Mehmetim

Şehitler ölmez demiştik ya... Sen şimdi öldün Mehmet'im... Sana dağda kurşun sıkanlar, yoluna mayın döşeyenler var ya... Hani bela okuduğumuz... Hani elleri kırılsın dediğimiz... Hani senin gömleğini, ceketini koklarken lanet ettigimiz... Onlar şimdi Mecliste Mehmet'im.. Onların adı şimdi Milletvekili... Biliyorum, kaşlarin çatık şimdi... Biliyorum ruhun huzursuz... Şehit oldum, niçin? diye...
  2. Flaş!... Sabah gazetesi yazarı hıncal uluç, cem hakko’yu yerden yere vurdu!...

Flaş!... Sabah gazetesi yazarı hıncal uluç, cem hakko’yu yerden yere vurdu!...

İşte Hıncal Uluç’un yazısı… Power Türk mü, TL mi?.. BETÜL Demir dostum "Yeni klibimi izle, Power Türk'e verdim" dedi.. Demez olaydı.. Üç gün üst üste Ertekin'de otururken Power Turk'u açık tuttuk. Allah sizi inandırsın, sabahtan akşama kesiksiz müzik yapan kanalda nostalji klipleri dahi değişmiyor, hepsi hepsi 15 video tekrar tekrar dönüp duruyor.. Kanal Power Türk değil, Power TL...
  3. Defne Jot Foster ve Hıncal Uluç davasında şaşırtan savunma

Defne Jot Foster ve Hıncal Uluç davasında şaşırtan savunma

defne joy foster hıncal uluç, harakeret davası hakkında şaşırtan savunma hıncal uluçtan geldi Defne Joy Foster'ın ölümünün ardından "su testisi su yolunda kırılır" yazısı ile Defne'nin ailesi tarafından mahkemeye verilen Hıncal Uluç'tan şaşırdan bir savunma gelmiş Melek'lerim. "Su testisi su yolunda kırıldı" yazısı nedeniyle hakkında 100 bin TL'lik tazminat davası...
  4. Hıncal Uluça Defne Joy Foster protestosu

Hıncal Uluça Defne Joy Foster protestosu

hıncal uluç defne joy foster, haberleri burada arkadaşlar. Ünlü gazeteci Hıncal Uluç, bildiğiniz gibi Defne Joy Foster'in ölümü ardından yazdığı haberle tepki görmüştü. O haber için ise Defne'nin ailesi tarafından mahkemeye verilmişti, zira Hıncal Uluç'un mahkemesi bir de üniversite de protesto edilerek oldu Melek'ler. EGE Üniversitesi’nde düzenlenen Medya Okur Yazarlığı paneline...
  5. Hıncal Uluç Kimdir?

Hıncal Uluç Kimdir?

hıncal uluç, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Spor dünyasının renkli simalarından gazeteci Hıncal Uluç'un hayatı hakkında bilgiler şöyle; Hıncal Uluç, 1 Kasım 1939'da Kilis'te dünyaya geldi. Hıncal, üç yaşına kadar anneanne ve teyzesi tarafından büyütülür. Sebebi ise subay olan babasının o doğduğunda İkinci Dünya Savaşı...

Sayfayı Paylaş