gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hıncal Uluça Defne Joy Foster protestosu

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hıncal uluç defne joy foster, haberleri burada arkadaşlar.

Ünlü gazeteci Hıncal Uluç, bildiğiniz gibi Defne Joy Foster'in ölümü ardından yazdığı haberle tepki görmüştü. O haber için ise Defne'nin ailesi tarafından mahkemeye verilmişti, zira Hıncal Uluç'un mahkemesi bir de üniversite de protesto edilerek oldu Melek'ler.

EGE Üniversitesi’nde düzenlenen Medya Okur Yazarlığı paneline katılan gazeteci Hıncal Uluç, yaklaşık 15 kişilik kız öğrenci grubu tarafından Defne Joy Foster hakkında yazdığı yazı nedeniyle pankart açılıp düdük çalınarak protesto edildi.

HINCAL ULUÇ BÖYLE PROTESTO EDİLDİ

Bir süre protestoların bitmesini bekleyen Uluç, konuşamadan salondan ayrıldı.

Fen Fakültesi konferans salonunda, EGE- KOOP ve İletişim Fakültesi’nin ortaklaşa düzenlediği Medya Okur Yazarlığı konferansına, EGE- KOOP Genel Başkanı Hüseyin Arslan, EGE- KOOP Danışma Kurulu Başkanı ve gazeteci Öcal Uluç, gazeteci Hıncal Uluç ve öğretim üyesi Yrd.Doç. Oğuzhan Kavaklı katıldı. Hüseyin Arslan’ın konuşmasından sonra kürsüye çıkan Hıncal Uluç konuşmasına başlamak üzereyken, panele katılanlar arasından Biyoloji Bölümü 2’nci sınıf öğrencisi Hande Yetke ayağa kalktı. Yetke, "Hıncal Bey, size bir şey sormak istiyorum? Defne Joy Foster’ın ölümünden sonra yazdığınız yazı ne kadar doğru?" dedikten sonra yaklaşık 15 kişilik kız öğrenci grubu ayağa kalkarak düdük çalmaya başladı. Ellerindeki ’Kadın yapınca su testisi, erkek yapınca kerata’, ’Batsın ahlakın batsın’, ’Yaptığın basın özgürlüğü değil, kadın düşmanlığı’ dövizlerini kaldıran grup, Uluç’u protesto etti. Sloganlar atarak düdük çalan grup, Hıncal Uluç’un konuşmasını engelledi. Grup adına konuşan Hande Yetke, "Bu ülkede her gün 5 kadın öldürülüyor veya tecavüze uğruyor. Bu öldürmelerin nedenleri kıskançlık veya aşk. Biz artık öldürülmek ve tecavüze uğramak istemiyoruz. Hıncal Uluç’un Defne Joy Foster üzerine yazdığı yazıyı kınıyoruz. Biz üniversitemizde Uluç’u istemiyoruz" dedi. Yaklaşık yarım saat süren protestoda, Uluç konuşmasını yapamadan salondan ayrıldı. Protestocu gruba herhangi bir müdahale olmadı.

Protestocu kızların yanına gelen Bornova Belediye Başkanı CHP’li Kamil Okyay Sındır, "Yaptığınız protestoyu anlıyorum. Haklı da buluyorum. Ancak bunun bir sınırı olmalı. Yaptığınz protesto amacına ulaştı. Bu kadar yeter" diye konuştu.

Salondan çıkan grup, dışarıda da düdük çalıp sloganlar attıktan sonra olaysız dağıldı.

Hıncal Uluça Defne Joy Foster protestosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Defne Joy Foster Öldü....

Defne Joy Foster Öldü....

defne joy foster öldümü defne joy foster ölümü öldü neden öldü öldümü Arkadaşlar bu sabah şok bir haberle gözlerimi açtım.Haber ne kadar doğru bilmiyorum ama sizlere haberi olduğu gibi aktarmak istiyorum.Defne Joy Foster Evinde ölü bulunduğuna dair bir haber var.Umarım bu haber sadece bir söylentiden ibaret kalır gerçeğe dönüşmez bunu gerçekten diliyorum.Çok sempatik hayat dolu ve çiçeği...
  2. Defne Joy Foster Resimleri

Defne Joy Foster Resimleri

defne joy foster resimleri defne joy resimleri foster resim bebeği ve bebegi 2 Şubat 2011 tarihinde aramızdan çok genç yaşta ayrılan sempatik, enerji dolu Defne Joy Foster anısına tüm sevenleri ve hayranları için resimlerini paylaşmak istiyorum.Kendisine Allah'tan rahmet acılı ailesine ve sevenlerine sonsuz sabır diliyorum. Mekanın cennet olsun Defne....
  3. Defne Joy Foster kimdir?

Defne Joy Foster kimdir?

defne jon defne joy foster babasi kim joy babası foster babası kim babasi Genç yaşta hayata veda ederek sevenlerini üzen genç sanatçı Defne Joy Foster'in kısacık hayatına sığdırdıkları... Annesi Türk, babası Amerikan olan Defne Joy Foster, 2 Mayıs 1979′da Sinop'ta doğdu. Ortaokulu İzmir Alsancak Ortaokulunda okumuştur. 2008′de İlker Yasin Solmaz ile evlenmiş ve bu evlilikten 13 Haziran...
  4. Defne Joy Foster Neden Öldü

Defne Joy Foster Neden Öldü

defne joy foster neden öldü defne joy foster kokain kokain kokainden mi öldü Defne Joy Foster'ın ölüm nedeni ne ? Tam olarak herkesin aklındaki asıl soru bu kimisi uyuşturucu kullanmıştır diyor kimisi vardır bir sebep diyor ama bakın ölüm sebebi nasıl açıklanmış arkadaşlarım. Konuyla ilgili pek çok haber medyada söylenti halinde dolanırken işin aslı yapılacak otopsiden sonra ortaya çıkacak....
  5. Defne Jot Foster ve Hıncal Uluç davasında şaşırtan savunma

Defne Jot Foster ve Hıncal Uluç davasında şaşırtan savunma

defne joy foster hıncal uluç, harakeret davası hakkında şaşırtan savunma hıncal uluçtan geldi Defne Joy Foster'ın ölümünün ardından "su testisi su yolunda kırılır" yazısı ile Defne'nin ailesi tarafından mahkemeye verilen Hıncal Uluç'tan şaşırdan bir savunma gelmiş Melek'lerim. "Su testisi su yolunda kırıldı" yazısı nedeniyle hakkında 100 bin TL'lik tazminat davası...

Sayfayı Paylaş