gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hindistan Cevizli Muffin Nasıl Yapılır Tarifi Burada

Konu, 'Kekler - Pastalar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Hindistan Cevizli Muffin Tarifi Hindistan Cevizli Muffin Yapılışı

Sevgili melekler, keke tarifleri eskiden beri çay sofralarının vazgeçilmezidir. Her çay menüsünde mutlaka bir kek tarifi olur. Eskiden annelerimizin kek tencerelerinde pişirdikleri kekler yerlerini tek porsiyonluk şirin muffinlere buraktı. Biz de bu sayfamızda sizlere Hindistan Cevizli Muffin Tarifi ile sizlerleyiz..

Hindistan Cevizli Muffin Malzemeleri:
    2 yumurta
    1,5 su bardağı toz şeker
    1 su bardağı yoğurt
    1 su bardağı sıvıyağ
    1 paket kabartma tozu
    1 paket vanilya
    1,5 su bardağı un
    1 su bardağı hindistan cevizi

Hindistan Cevizli Muffin Yapılışı: Yumurtaları bir kaba alın. Şekeri ekleyip orta hızdaki mikserle şeker eriyinceye kadar çırpın. Şeker eriyip yumurta köpük köpük olduktan sonra yoğurdu ekleyip çırpmaya devam edin. Sıvıyağı ekleyin. Un, kabartma tozu, hindistan cevizi ve vanilyayı ilave edip çırpmaya devam edin.

Muffin kalıplarına kağıt yerleştirip, kek harcını kalıpların içine paylaştırın. Üzerlerine hindistan cevizi serpin. Önceden ısıtılmış 150 dereceye ayarlı fırında 25 dakika pişirin. Ilınınca servis yapın.

Hindistan Cevizli Muffin Nasıl Yapılır Tarifi Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kakaolu Islak Kurabiye nasıl yapılır tarifi burada

Kakaolu Islak Kurabiye nasıl yapılır tarifi burada

gebelik ıslak kurabiye MALZEMELER 1 paket margarin 3 çorba kaşığı kakao 2 adet yumurta 1 su bardağı şeker 1 paket kabartma tozu şerbeti içi: 1 su bardağı şeker 2 su bardağı soğuk su HAZIRLANIŞI Bütün malzemeler karıştırılıp yumuşak bir hamur yapılır sıcak fırından çıktıktan sonra soğuk şerbete batırılıp çıkarılır üstüne hindistan cevizi serpilir
  2. Limonlu Kurabiye nasıl yapılır tarifi burada

Limonlu Kurabiye nasıl yapılır tarifi burada

Limonlu Kurabiye lımonlu kurabıye güzel limonlu kurabiye Surekli yeni yeni tarifler denemek isteyen biri olarak,bugun limonlu birseyler yapmak isterken nette dolastim durdum.. Karsima bu kurabiyeler cikti .. Denemekte fya var iye sizde deneyin isterim,goruslerinizi de yazarsaniz sevinirim..limnlu tatlilari seven biri olarak bir an once yapip denemek icin sabirsizlaniyorum dogrusu......
  3. Avea Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır diyenler buraya!

Avea Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır diyenler buraya!

Avea Tarife Değişikliği Avea Tarife Değişikliği Yapmak Avea Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler, Avea Mms ayarları nasıl yapılıyor diyen arkadaşlarımız için bilgiler paylaşmıştık konu ile ilgili. Şimdi de Avea tarife değişikliği nasıl yapılır diyen arkadaşlarımız için Avea tarife değişikliği yapmak için gerekli tüm bilgileri paylaşıyoruz. Aveada tarife...
  4. Benekli Muffin Kek Nasıl Yapılır Diyenlere İşte Tarifi

Benekli Muffin Kek Nasıl Yapılır Diyenlere İşte Tarifi

Resimli Benekli Muffinler Tarifi Benekli Muffin Nasıl Yapılır Sevgili melekler, misafir sofralarınızda çok şık duracak, çocuklarınızın doğum günleri için biçilmez kaftan bir kek tarifi ile karşınızdayız. Çocukların kapış kapış edeceği benekli muffin nasıl yapılır diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için işte Resimli Benekli Muffinler Tarifi ... :) Benekli Muffinler...
  5. cevizli patlıcan nasıl yapılır

cevizli patlıcan nasıl yapılır

Selam kızlar, ben bir meze tarifi arıyorum ama cevizli patlıcan.Bir yerde yedim tarifini alabilecğim samimiyette de değildim soramadım.Var mı bu tarifi bilen ?

Sayfayı Paylaş