gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Hint gelin makyajı modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

gelin makyajı hindli gelinlerin makyajı gelinlere özel makyajlar konumuzda.Gelin makyajı için bazı bayanlar sade , açık renkler seçerken bazıları da daha koyu dikkat çeken renkleri seçiyor.Ben gözlerde koyu rengi daha çok seviyorum :)Her ülkenin kendine özgü gelinlik ve makyaj modelleri var,en çok dikkat çekense giydikleri farklı gelinlik modelleri ve taktıkları takılarla hint gelinleri.Hint gelin makyajı da giydikleri gelinlik kadar güzel.Gözler de koyu renkler kullanarak gözleri daha çok ön plana çıkarıyorlar.

Hint gelin makyajı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hint gelinlik modelleri

Hint gelinlik modelleri

hint gelinlik modelleri hint gelinlik gelinliği gelinligi bindallı modelleri Sıradışı bir gelinlik giymek isteyen meleklerimiz için son derece renkli Hintli Gelinlerin giydiği kıyafetlerden örnekler sunmak istiyorum. Bu arada bu kıyafetlere hangi makyaj nasıl uygulanmış onuda görebilirsiniz. :tavik: Hint gelinlik modelleri
  2. Gelin makyajı

Gelin makyajı

gelin makyajı Evlenecek olan meleklere değerli bilgiler topladım.Hadi kızlar buyurun makyajınızı nasıl yapacağınıza karar verelim. Nişanlı meleklerim bu konu tam sizlik :D:D GELİN MAKYAJI Gelin makyajını hem gelinliğine hem yüz tipine hem de mevsime göre seçmelidir... Dayanıklı olsun, fotoğraflarda parlamasın düşüncesiyle yapılan ağır ve yüzü bir tabaka gibi kaplayan makyaj, gelinin...
  3. Gelin Makyaj modelleri

Gelin Makyaj modelleri

gelin makyajı 2012 makyaj modelleri gelin makyaj resimleri gelin makyajı nasıl olmalıdır hepsi ve daha fazlası için yazımıza buyrun arkadaşlar Ahhh bu düğün telaşları yokmu inasanın en heyecanlı en güzel anlarıdır. yok gelinliğimdi yok saçımdı makyajımdı evimdi hp tatlı bir telaş içinde oluruz. En güzel Gelin ben olmalıyım dercesine o gecenin en özel en güzel olması için elimizden geleni yapar...
  4. 2012 Gelin Makyajı Modelleri Rengarenk

2012 Gelin Makyajı Modelleri Rengarenk

2012 gelin makyajı trendleri gelin makyajı 2012 Gelinlik seçimi yapılırken çok fazla abartı tercih edilmez melekler :) Çünkü gelinlik saflığı, sadeliği, masumiyeti simgeler. Buna uygun olarak ta genelde sade gelin makyajı yapılması istenir. Ancak bu yılın trendleri gelinleri bu kalıplardan çıkarır nitelikte. Zaten ünlü modacıların kreasyonlarında ki renkli gelinlikler de bunun bir...
  5. 2013 Yeni Gelin Makyajı Modelleri

2013 Yeni Gelin Makyajı Modelleri

Bu yazı 2013 gelin makyajı modelleri hakkında bilgilere yer vermektedir. Hayatınızın dönüm noktası olan evlendiğiniz gün en güzel gelin olmak istemeniz gayet normal. Hatta o güne özel hazırlıklar bazen aylar öncesinden başlar ve titizlilikle arayışlara gidilir. Bir gelin adayının şıklığı, gelinlik seçiminden,saç modeli ve makyajına kadar bir bütün olarak ele alınır. Gelin makyajı çok önemli...

Sayfayı Paylaş