gebe
  1. hint kınası

hint kınası Forum Okuru

hint kınası saç boyası deneyen varmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında hint kınası tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar aranızda hint kınası saç boyası kullanan varmı saçlarımı boyatmayı düşünüyorum ama sağlıklı bir şekilde olmasını istiyorum hint kınasımı yoksa saç boyasımı daha iyi bu konuda kararsız kaldım hint kınası ile saçını boyayanlar nasıl memnun kaldınızmı izlenimlerinizi ve yorumlarınızı öğrenebilirmiyim

2. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    ben denememenizi öneririm hint kınası yeşil kına gibi değil renkleride çok hoş değil açıkcası ve sonradan değişimide çok zor.

hint kınası saç boyası deneyen varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok hoş hint kınası şekilleri

çok hoş hint kınası şekilleri

hint kınası şekilleri hint kınası dövme şekilleri kına ile dövme kinasi
  2. Çeşitli Hint Kınası Desenlerinden Örnekler

Çeşitli Hint Kınası Desenlerinden Örnekler

hint kınası desenleri hint kınası modelleri desenli hint kınası Dövme yaptırmak size ters geliyorsa ve buna rağmen birbirinden güzel çizilmiş o desenler de hoşunuza gidiyorsa size hint kınası tavsiye edebiliriz melekler :) Belli bir zaman sonra cildinizden akıp giden hint kınası adından da anlaşılacağı üzere Hindistan ve çevresinde oldukça yaygın. Kadınların ellerini ve ayaklarını zarif...
  3. koleston kumral saç rengi deneyen varmı

koleston kumral saç rengi deneyen varmı

selamlar kendimle ilgili bir imaj değişikliği istiyorum koleston kumral rengi çok hoşuma gidiyor bu rengi aranızda deneyip kullanan oldumu nasıl memnunmusunuz yorumları paylaşırsanız memnun olurum
  4. koleston karamel deneyen varmı

koleston karamel deneyen varmı

selamlar aranızda koleston karamel rengini deneyen oldumu bende denemek istiyorum ama önce yorumlara bakarak karar vermek istedim deneyenler nasıl memnunmusunuz çabuk akıyormu saçlarda nasıl duruyor
  5. doğal saç boyası markalarını bilen varmı

doğal saç boyası markalarını bilen varmı

selam 4aylık hamileyim saçlarımda beyazlarım olduğu için sürekli boyatmak zorunda kalıyorum hamileliğimin başından beri boyatamadığım için bu beyazlarda epey bir uzadı bir arkadaşım doğal saç boyasını tavsiye etti doğal saç boyası markalarını bilen ve deneyen varsa bu konuda bilgi verebilirmi nereden satın alabilirim deneyenler memnun kaldımı acaba

Sayfayı Paylaş