gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Hintli hatunlara özgü kıyafetler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hintli hatunlara özgü kıyafetler
    [​IMG] çok hoşmus tesekkürler

Hintli hatunlara özgü kıyafetler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özgün

Özgün

19 Ekim 1979’da Eskişehir’de doğdum. Çalışan bir anne- babanın çocuğuydum. O zamanlar annem sekreter, babam memurmuş. Tek çocuk olarak büyüdüm… Hayatımdaki en önemli kişilerden biri dedem İlyas Küçükcan’dır. Dedem eğitimci ve yazardı. 8 yaşındayken Eskişehir Anadolu Üniversitesi Çocuk Korosu’na girdim. Daha o yaştayken bile tek hayalim konservatuvara gidebilmekti. Ancak babam bu konuya...
  2. Özgun

Özgun

Özgun İkinci albümü çıkardın...iki albüm arasındaki tepkileri bize değerlendirir misin ? İkinci albümümüz daha çok yeni. Kısa bir zaman önce marketlerde yerini aldı. İlk albümde bu kadar güzel işler yapmış olmak beni çok mutlu ediyor. İkinci albümde de buna benzer tepkileri alacağımı düşünüyorum. İkinci albümdeki farklılık ilk albüme göre daha pop bir albüm oldu. İlk...
  3. süper hatunlar

süper hatunlar

süper hatunlar superhatunlar super hatunlar hatunmekanı mekanı Bu hatunlar çok ama çok seksi...:DBakın sizde bana hak vericeksiniz:D
  4. Hintli Kadınların Güzellik Sırları

Hintli Kadınların Güzellik Sırları

Hintli kadınları bilirsiniz.Kıyafetlerinden makyajlarına kadar göz alıcı bir güzelliğe sahip oldukları kadar herşeyleri çok beğenilir.Özellikle güzellikleri dillere destan olan Hintli kadınların güzelliklerini acaba neye borçlu olduklarını hiç merak ettiniz mi? Kadife gibi bir cilt, parlak gözler, gür ve canlı saçlar. Hintli kadınlar doğal güzellikleriyle dikkat çekiyorlar. Bu güzelliğin en...
  5. kokoş melekler mekanı hatunları....

kokoş melekler mekanı hatunları....

kokoş hatunlar haydi toplanalım hep beraber....

Sayfayı Paylaş