gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Hint'li yıldız yağlarını aldırırken öldü

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

0434343.jpg
    Bollywood sinemasının 31 yaşındaki genç yıldızı Aarthi Agarwal, fazla yağlarını aldırmak üzere yattığı hastanede öldü. Ameliyat sırasında kalbi duran genç yıldız tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

AMELİYAT SIRASINDA NEFES DARLIĞI YAŞAMIŞ

Çocukluğundan beri ABD'de yaşayan genç yıldızın babası, naaşın Hindistan'a götürülmeyeceğini ABD'de kalacağını ifade etti. Kronik astımı olan Agarwal'ın ameliyat sırasında nefes darlığı da yaşadığı bilgisi de verildi. Hint sinemasının ünlü isminin son filmi "Ranam 2" şu an halen Hindistan'da vizyonda.

Hint'li yıldız yağlarını aldırırken öldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Aşk Denen Ölüm

Yıldız Tilbe - Aşk Denen Ölüm

Sanki hiç görmedim Sanki hiç sevmedim Herşey ne kadar oldu bir hayal Saklanır gerçeğim Nerde sevdiklerim Nerde sonsuz aşklar Acıttı beni Unuttu beni verdiğin hazlar Yine geceler uzun Yine güneşimin gözleri kara Aşk yine başımda Yana yana kül oldum Yine geriliyorum çarmıhına Aşk Denen Ölümün
  2. En Yakın Yıldızlar

En Yakın Yıldızlar

Güneş sıradan bir yıldızdır. Kütle ve ışıma gücü bakımından ortalamanın biraz üzerinde olmakla birlikte parlak, büyük kütleli yıldızların yanında biraz soluk benizli kalır. Bazı yıldızların kütlesi Güneş'in kütlesinin birkaç katı, bazılarınınki ise 100 katı olabilir ama yakınımızdaki yıldızların tipik kütlesi Güneş'in kütlesinin üçte biri civarındadır. Yıldızlar kimi zaman çiftler halinde...
  3. Rüyada Ölmüş Bir Yakını Görmenin Tabiri Nedir ?

Rüyada Ölmüş Bir Yakını Görmenin Tabiri Nedir ?

Rüyada Ölmüş Olan Yakınlarını Görmek Rüyada Vefat Etmiş Yakınları Görmek İlgilenen meleklerimize ve sayın misafirlerimize rüya tabirleri ile ilgili bilgiler vermeye devam ediyoruz. Bir önce ki konumuzda paylaştığımız rüyada ağlamak nedir konumuzun ardında bu sayfamızda da rüyada vefat etmiş yakınları görmek nasıl tabir ediliyormuş birlikte öğreniyoruz.. Rüyada ölüm olayının...
  4. Yalan Rüzgarı Dizisinin Yıldızı Öldü

Yalan Rüzgarı Dizisinin Yıldızı Öldü

yalan rüzgarı yalan rüzgarı dizisi Sevgili melekler, dünyada pek çok ülkede izlenme rekorları kıran dizi Yalan Rüzgarı'nın ünlü bir oyuncusu hayatını kaybetti. Görünce sizin de hatırlayacağınız Jeanne Cooper 84 yaşında hayata veda etti. Cooper'ın oğlu Corbin Bernsen, yılbaşından bu yana rahatsız olan annesinin bu sabah uykusunda yaşamını yitirdiğini söyledi. Birçok ülkede izlenme...

Sayfayı Paylaş