gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hip Hop gurub dansı

Konu, 'Hip Hop Videoları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hip Hop gurub dansı
    güzelm,iş tesekkürler adminimm

3. Lykiaa

Lykiaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    MStarda ki figürlerin aynısı.

Hip Hop gurub dansı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hip Hop

Hip Hop

Jazz Dansı'nın stil alanı çok geniştir. Broadway Show stilinden bu konuda ekol olmuş Katerin Dunham gibi isimlerin geliştirdiği geleneksel Afro-Heitien stile kadar bir çok çeşidi bulunmaktadır. Jazz müziğinin özelliği dansa da yansımaktadır. Hip-Hop, Funk Street Funk gibi free stil danslar Jazz'dan esinlenilerek yaratılmıştır. Hip-Hop dansı MTV programlarında Michael Jackson gibi ünlü...
  2. hip hop nickleri

hip hop nickleri

özenti nickler hiphop nickleri gençlik nickleri hip hop hiphop nickler 1) Hip-Hop bu tarzım sokak cennetim kılavuza bakma ben bir illetim 2) ilimini,bilimini,dilimini ezdim, benim adim RAP bide bunu bil lan daksil silemez torpil işlemez zengin piçleri bunu bilemez 3) Tersine yolumuz ama aynı sonumuz dün çocuktuk evet şimdi sorunuz 4) Geriye ne kaldıki rap'den başka vitrin kuralım o...
  3. Amatör Hip Hop Dansı

Amatör Hip Hop Dansı

hiphop dansı hip hop dansı Birinci Video Pantolonlara dikkat düşecek nerdeyse ama beklemeyin düşmüyorlar :D YouTube - Hip Hop Dance İkinci video buda yarışmadan alınmış dans 2008 dünya hip hop yarışması bakalım nasıl :) YouTube - Hip Hop Dance World Champion Lil´Steph from Flying Steps
  4. hip hop avatarları

hip hop avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Hip hop rap

Hip hop rap

Hip hop rap'ın tarihçesi

Sayfayı Paylaş