gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

hip hop nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

özenti nickler hiphop nickleri gençlik nickleri hip hop hiphop nickler 1) Hip-Hop bu tarzım sokak cennetim kılavuza bakma ben bir illetim
    2) ilimini,bilimini,dilimini ezdim, benim adim RAP bide bunu bil lan daksil silemez torpil işlemez zengin piçleri bunu bilemez

3) Tersine yolumuz ama aynı sonumuz dün çocuktuk evet şimdi sorunuz

4) Geriye ne kaldıki rap'den başka vitrin kuralım o sendeki aşka alıcıda buluruz malını satarsın sen ne kadarsın Hepinizii...

5) Tetikde beklemek gerek ve dimdirek ayakta bir yanım batakta diğer yanım atakta

6) Nasılsa gün gelir biter bu beklemek nedensiz ya gerek sizsiniz yada gerek sizsiniz

7) Herdakika eskitir bu ruhu parça parça HAYAT beleş nasılsa ------ET sorumsuz harca

8) Dünya malı uçan halı bin ve de düş bitecek ol emin kurduğun her düş

9) Bazen kaderi belirler yazı yada tura moral düşünce zora

10) Düşenin dostu olmaz bunu böylece bildim inanmasam olmaz

11) Küfürbaz gizemli rapçi, 26 arifesi yorgun bekçi Tekbir aldım sözümün evvelinde, rap yaparken günaha mı girdim?

12) şikayetname yapılacak iş ekilmeye hazır bahçe rap benim için pırlantadan akçe farketmez lehçe. beat kazan,lirik kepçe. asileşirse kaplan,takar ani pençe

13) Şu baş belası dilimi kesin zilimi çalsın serzeniş içime dolsun üzüntü Süreklilik ne zor bir iş perişanlık pişmanlık çekilmesi en güç dertmiş

14) Ağaçlarımdan pişmanlık meyveleri sarkıyor haydi topla Gözlerimden uyku çalına ara ve bul patakla

15) Dil ateştir biraz suyla söndürülmesi mümkündür Tırnaklarını aşındıran çözemediğin bu kör düğümdür

16) Lakayıtın hedefi uğruna sadece yanan bir yığın emek İçinde şeytan himayede o sen değilsin o an demek

17) Hadi bizi bosver özenti gençlik serseri de bana biz bunu seçtik,Hakli sözümü aklin almayacak sen beni durdur RAP durmayacak !!

18)soyuan küfret oyunu biten gitsin doğru yolun çekilen acısı boldur nokta koy adına ve gidende bitsin kalpdeki boşluğu raple doldur...

hip hop nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hip Hop

Hip Hop

Jazz Dansı'nın stil alanı çok geniştir. Broadway Show stilinden bu konuda ekol olmuş Katerin Dunham gibi isimlerin geliştirdiği geleneksel Afro-Heitien stile kadar bir çok çeşidi bulunmaktadır. Jazz müziğinin özelliği dansa da yansımaktadır. Hip-Hop, Funk Street Funk gibi free stil danslar Jazz'dan esinlenilerek yaratılmıştır. Hip-Hop dansı MTV programlarında Michael Jackson gibi ünlü...
  2. Amatör Hip Hop Dansı

Amatör Hip Hop Dansı

hiphop dansı hip hop dansı Birinci Video Pantolonlara dikkat düşecek nerdeyse ama beklemeyin düşmüyorlar :D YouTube - Hip Hop Dance İkinci video buda yarışmadan alınmış dans 2008 dünya hip hop yarışması bakalım nasıl :) YouTube - Hip Hop Dance World Champion Lil´Steph from Flying Steps
  3. En güzel Msn İçin Rap Hip hop Nickleri

En güzel Msn İçin Rap Hip hop Nickleri

sigara gibi zararlısın çektikce yaktın helal Allah razı olsun aşkım ödenecektir kar zarar… kaybeden aşk kazanan kim kim bu aşkın şehidi.. bunca kalabalık ortasında yalnız kaldın mı hiç sen kalbine bir ağrı saplanıp dalıp gittin mi bilmeden seni sordular ardından o gitti gelmez dedim sus repçi bitti herşey herkese yalan söyle kendine sakın söyleme seviyorsun yine de
  4. Hip-Hop genci oynatın

Hip-Hop genci oynatın

http://www.flashberk.net/external/flashanimasyon/1-hiphop.swf Animasyondaki genci mousenize tıklayarak oynatın güzel oynuyo:D
  5. Hip hop rap

Hip hop rap

Hip hop rap'ın tarihçesi

Sayfayı Paylaş