gebe
  1. karçiçeği

karçiçeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

HıRçıN Bir AşK BiziMkiSi!!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında karçiçeği tarafından paylaşıldı.

Cevabı olmayan sorularımız vardı seninle...Birbirimizi yıpratıcak birşeyler bulamadıkça kullanırdık jokerlerimizi!Çok mu sevmediğimizden miydi yoksa içimizde kalanlar yada biriktirdiklerimizden miydi bilmem bu savaşlarımız...Tanıyorduk aslında birbirimizi,seviyorduk da..Ama birşeyler eksikti sanki...?Heyecanımız mıydı neydi eksik olan...Fazlalıklarımızda vardı,hemde baya bir ağırlaştırırdı bizi hırçınlıklarımız,asabi yanlarımız... Neyimiz eksikti bizim sevgilim...?Örnek verip durduk birbirimize başkalarını,hep onlar gibi olmaya çalıştık...Biz birbirimizden daha çok acıyı sevdik demek ki..Onun için kanatıp durduk birbirimizi...!!Çırpındık gecelerde uyumadık konuştuk saatlerce,yetmedi yüzyüze aşmaya karar verdik yaşadıklarımızı,kan kaybından ölmemek için emip durduk birbirimizin kanını...Yetmedi brde birbirimizi zehirledik...Başkalarındanda çıkarttık acısını aşkımızın...!

En iyi çözümü bulduk kendimizce,ayrıyız şimdi...Mutlu değiliz yinede,tükenmedi hırçınlığımız,kısalmadı gecelerim sensiz...!Ne tuhaf dimi?Biliyorum sende bensiz mutlu değilsin...Mutsuzsun,hala kırıyorsun etrafındakileri...Oysa nekadarda hoşnut ediyordu değilmi beni yormalar,kırmalar...İşte böyle sevmiştik birbirimizi öylesine siyaha bulanmış mavi,öylesine savaş hali...

Yaralarımla,kurşunsuz silahlarımla,yaraladıklarımızla seviyorum ben seni....

Hadi gel yeniden kanatalım birbirimizi,biliyorum çünkü sende böyle sevdin beni....

(hazançiçeği)

2. derdiqusel

derdiqusel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: HıRçıN Bir AşK BiziMkiSi!!
    eLine sAğLIK ÇOKgÜSEL

3. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Ne tuhaf dimi?Biliyorum sende bensiz mutlu değilsin...Mutsuzsun,hala kırıyorsun etrafındakileri...Oysa nekadarda hoşnut ediyordu değilmi beni yormalar,kırmalar...İşte böyle sevmiştik birbirimizi öylesine siyaha bulanmış mavi,öylesine savaş hali...

Çok güzelmiş emeğine sağlık cnm..

4. karçiçeği

karçiçeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Beğenmenize sevindim sevdiğim bir arkadaşımın yazısıdır:)

HıRçıN Bir AşK BiziMkiSi!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Bizimkisi bir Ask hikayesi

Kayahan - Bizimkisi bir Ask hikayesi

bizimkisi bir ask hikayesi, siyah beyaz film gibi biraz gozyasi umut ve ihtiras bizimkisi alev gibi biraz alev gibi bizimkisi bir ask hikayesi, siyah beyaz film gibi biraz ates ve su diken ve gul gibi, bizimkisi roman gibi biraz bu guller senin icin, bu gonul ikimizin, hic uzulme aglama sen gulumse daima bizimkisi bir ask hikayesi, siyah beyaz film gibi biraz huzunlu sonbahar...
  2. Hırçın Çocuk

Hırçın Çocuk

hırçın çocuk hırçın çocuklar hircin cocuklar hirçin çocuk hırçınlığı Çocuk bir yaşını geçtikten sonra hayatında çok hızlı değişimler yaşar: yürüme, konuşma, koşma… Özerklik kazandığını düşünür, ama hala büyüklerine de bağımlı olduğunu bilir. Yeni yeni konuşma çalışmaları aşamasında, kendini istediği gibi ifade edemez, bu durum onu daha da sinirlendirir. Bu zaman, çocuğun sadece yürüme ve...
  3. BİZİMKİSİ BİR AŞK HİKAYESİ (süper)

BİZİMKİSİ BİR AŞK HİKAYESİ (süper)

bizimkisi bir aşk hikayesi komik Ne iğrençti değil mi yaşadıklarımız, ne iğrençti… Artık ne sen ne de ben bulamayız o kavgaları Bazen düşünüyorum da senin gibi bir kazmayla nasıl evlenmişim? Bilemedin benim kıymetimi Hatırlar mısın? Akşam olur, elimde merdaneyle seni beklerdim kapıda Işıkları kapatıp mumları söndürürdüm. Sen içki kokardın, oda soğan kokardı Olmadık şeylere güler kafana...
  4. Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi

Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi

Bizimkisi bir aşk hikayesi, Siyah beyaz film gibi biraz Gözyaşı umut ve ihtiras Bizimkisi alev gibi biraz alev gibi Bizimkisi bir aşk hikayesi, Siyah beyaz film gibi biraz Ateş ve su diken ve gül gibi, Bizimkisi roman gibi biraz Bu güller senin için, Bu gönül ikimizin, Hiç üzülme ağlama Sen gülümse daima Bizimkisi bir aşk hikayesi, Siyah beyaz film gibi biraz Hüzünlü...

Sayfayı Paylaş