HıRçıN Bir AşK BiziMkiSi!!

karçiçeği

Yeni Üye
Üye
HıRçıN Bir AşK BiziMkiSi!!
Cevabı olmayan sorularımız vardı seninle...Birbirimizi yıpratıcak birşeyler bulamadıkça kullanırdık jokerlerimizi!Çok mu sevmediğimizden miydi yoksa içimizde kalanlar yada biriktirdiklerimizden miydi bilmem bu savaşlarımız...Tanıyorduk aslında birbirimizi,seviyorduk da..Ama birşeyler eksikti sanki...?Heyecanımız mıydı neydi eksik olan...Fazlalıklarımızda vardı,hemde baya bir ağırlaştırırdı bizi hırçınlıklarımız,asabi yanlarımız...

Neyimiz eksikti bizim sevgilim...?Örnek verip durduk birbirimize başkalarını,hep onlar gibi olmaya çalıştık...Biz birbirimizden daha çok acıyı sevdik demek ki..Onun için kanatıp durduk birbirimizi...!!Çırpındık gecelerde uyumadık konuştuk saatlerce,yetmedi yüzyüze aşmaya karar verdik yaşadıklarımızı,kan kaybından ölmemek için emip durduk birbirimizin kanını...Yetmedi brde birbirimizi zehirledik...Başkalarındanda çıkarttık acısını aşkımızın...!

En iyi çözümü bulduk kendimizce,ayrıyız şimdi...Mutlu değiliz yinede,tükenmedi hırçınlığımız,kısalmadı gecelerim sensiz...!Ne tuhaf dimi?Biliyorum sende bensiz mutlu değilsin...Mutsuzsun,hala kırıyorsun etrafındakileri...Oysa nekadarda hoşnut ediyordu değilmi beni yormalar,kırmalar...İşte böyle sevmiştik birbirimizi öylesine siyaha bulanmış mavi,öylesine savaş hali...

Yaralarımla,kurşunsuz silahlarımla,yaraladıklarımızla seviyorum ben seni....

Hadi gel yeniden kanatalım birbirimizi,biliyorum çünkü sende böyle sevdin beni....

(hazançiçeği)

Cevap: HıRçıN Bir AşK BiziMkiSi!!

Ne tuhaf dimi?Biliyorum sende bensiz mutlu değilsin...Mutsuzsun,hala kırıyorsun etrafındakileri...Oysa nekadarda hoşnut ediyordu değilmi beni yormalar,kırmalar...İşte böyle sevmiştik birbirimizi öylesine siyaha bulanmış mavi,öylesine savaş hali...

Çok güzelmiş emeğine sağlık cnm..

Geri