gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Hırka Beline Kemer modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Hırka Beline Kemer modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 kalın kemer modası

2009 kalın kemer modası

kalın kemer modası pantolonumuzu etegimizi vs..tutsun diye kemer taktıgımız günler mazide kaldı :) artık belimizde aksesuar, kıyafetimizi tamamlayıcı bir yardımcı olarak yer alıyor hayatımızda bu yılda gömleklerin ön plana çıkmasıyla kalın kemerler çok moda oldu gercekten işte onlardan bazılarıı...............
  2. BEL KEMERİ kullanıp zayıflayan varmı???

BEL KEMERİ kullanıp zayıflayan varmı???

zayiflama kemeri ile zayiflayanlar bel kemerinin faydaları bel kemeri işe yararmı zayıflama işe yararmı Arkadaşlar benim bel kemerim var ancak pek kullanmıyorum nadiren kullanıyorum.Aranızda bel kemeri kullanıp kalça,bel vs...yağlarından kurtulan varmı??Varsa lütfen yorumlarınızı bekliyorum:uhu:
  3. 2012 Metal Kemer Modası

2012 Metal Kemer Modası

metal kemer metal kemer modelleri deri kemer deri kemer modelleri Artık deri kemer modası bitti melekler. Deri kemer modellerinin yerini metal kemerler alıyor artık. Modayı takip ediyorsanız bu haberimizi kesinlikle kaçırmamalısınız :D:D ben çok sevdim sizde seveceksiniz:eller: Son birkaç sezondur 40'lar ve 60'ların modada estirdiği fırtınadan dolayı ince kemerleri bolca kullanmıştık...

Sayfayı Paylaş