gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Hırkasız Çıkmayın!

Konu, 'Çöplük' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Hırkalar bizim için inanılmaz yardımcı yanıma alıyorum hatta çantama sığdırıyorum ve küçük bir esintide giyip üşümekten korunuyorum.Benim için çok önemli bir giysi.Ben genelde düğmeli hırkaları çok beğeniyorum.

2. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok şıklar saol

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Hepsi çok güzellermiş:)

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Hırkasız Çıkmayın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek hırkası ve yapılışı

bebek hırkası ve yapılışı

Yapılışı: Beden:3-6-12-18-24 aylık Şiş:4 ve 5 numara İp:250-300-350-400-450 gr. Örnekler: Lastik 1*1:1...
  2. Adet döneminde alışverişe çıkmayın

Adet döneminde alışverişe çıkmayın

adet dönemi duygusallık adet döneminde duygusallık regl döneminde ADET DÖNEMİ ÖNCESİNDE GELEN ALIŞVERİŞ HIRSI Kadınların bazen hiç giymeyecekleri ya da yemeyecekleri ürünleri çılgıncasına satın almalarının ardında bilimsel bir gerçek var. Kadınlar, âdet dönemlerinden on gün önce, içlerindeki bu sahip olma, alışveriş etme dürtüsüne engel olamıyorlar. Kadınların, âdet dönemlerinden 10 gün...
  3. Harika bebek hırkası

Harika bebek hırkası

yakadan başlamalı bebek hırkası anlatımlı açıklamalı yakadan başlamalı bebek yelekleri hırkası kolay anlatımlı omuzdan yelekleri başlama Harika bir hırka modeli melişlerim bebeğiniz için çok tatlı ve çok güzel hemen örmeye başlayın :) Kullanılan İplikler: Vizon, Kullanılan Renkler: 263 (2 Yumak) Yaş Grubu: 0-1 Örgü Şekli: 2/2 Lastik Ek gerekli Malzemeler: 6 adet tahta düğme Mevsim...
  4. Mavi-Beyaz bebek hırkası

Mavi-Beyaz bebek hırkası

bebek hırkaları beyaz bebek hırkaları Tam erkek bebek rengi olmuş ve modeli de oldukça hoş :)
  5. Beyaz Örgü Çocuk Hırkası

Beyaz Örgü Çocuk Hırkası

örgü çocuk hırkası örgü beyaz hırka örgü çocuk hırkası modeli Bebeklerin o saflığına temizliğine elbette ki beyaz kıyafetleri yakıştırırız hep melekler :) Bu yüzden de genellikle bebek kıyafetlerini beyaz olarak seçeriz. Şimdi paylaşacağımız hırka modeli de beyaz. Tabi siz istediğiniz renkte örebilirsiniz. Geçelim bu cici hırkanın yapılışına; Ölçü : 1-2 Yaş grubu. Büyük beden ölçüleri...

Sayfayı Paylaş