gebe
  1. sky35

sky35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Hırs ile Mutluluk birbirlerini Hiç Görmezler...

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında sky35 tarafından paylaşıldı.

ABD'nin New York şehri,trafik yoğunluğu en çok olan dünyanın belli başlı metropollerinden biridir. İşte, New York'un bu oldukça hareketli günlerinin birinde şehrin 5. caddesinde yürüyen bir adama bir otomobil hafifçe çarptı. Bu istenmeyen kazada yayaya bir şey olmamıştı. Otomobilin şoförü yayayla konuştu, özür diledi ve iş tatlıya bağlandı.Fakat yaya düştüğü yerden kalkmaya hazırkanıyordu ki, hadiseyi uzaktan görüp gelen bir aklı evvel, düşen adamın yanına gelerek yerinden kalkmadığı taktirde yaralandığını öne sürerek sigortadan hatırı sayılır miktarda para alabileceğini söyledi. Bir anda emeksiz kazanacağı yeşil dolarları gözünün önünde canlandıran adam, paranın cazibesiyle doğrulduğu yerden yeniden arabanın önüne yattı.Araç sürücüsü ise bütün bu olanlardan habersiz, adamın gittiğini düşünüp, bir an önce hadise mahallinden uzaklaşma telaşıyla arabasını çalıştırıp gaza bastı.Bir anlık hırsa kapılan arabanın altındaki adam, daha ne olduğunu bile anlayamadan hırsının bedelini canıyla ödedi. işte yaşadığına şükretmeyip, gözünü paraya diken adamın hazin sonu...

2. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hırs ile Mutluluk birbirlerini Hiç Görmezler...
    çok beğendim bazen hırslar insanı zirveye bazende bu olayda olduğu gibi ölümede götürebilir herkesin okuması gereken bir yazı ve güzel bir paylaşım olmuş canım tşkler sky35

3. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Hırs ile Mutluluk birbirlerini Hiç Görmezler...

İyi olmuş dicem neyse demeyim barii:) adam kurtuluyo sonra geri yatıyo para için... bu para hırsı nelere yapıyo böyle :(

Hırs ile Mutluluk birbirlerini Hiç Görmezler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutluluklara/Acılara Geç Kalınır mı Hiç?

Mutluluklara/Acılara Geç Kalınır mı Hiç?

Mutluluklara geç kalınır mı hiç? Ben hep geç kaldım. Yakalayamadım bir türlü... Ulaşamadım ona... Nasıl bir duygudur mutluluk hiç tadmadım. Gözlerimi kapattım, hayal ettim mutlu günleri fakat hepsi bir hayalde kaldı işte... Sonra açtım gözlerimi dünyaya, baktım karşıya. Gözlerimi alan bembeyaz bir ışık gördüm aynada. Elimi uzattım, yaklaştım ama tutamadım. Benimmiş gibi, çok...
  2. hırs

hırs

Hırslı olmak, sağlık, para ve şansın habercisidir. Hırslı olmak sağlığın, paranın ve şansın habercisidir.Rüyada her hangi bir sey için hirsli oldugunu görmek, her türlü menfaattan mahrumiyete isaret eder. Hırslı olmak, sağlığın, paranın, başarının habercisidir.Hırslı olmak, sağlığın, paranın, başarının habercisidir.
  3. Mutluluk İlk Şükür ile Başlar

Mutluluk İlk Şükür ile Başlar

. Mutluluk ilk şükür ile başlar “ Hani olurya , yoldan geçerken bir trafik kazası görürsün araç paramparça için cız eder , o tortulu taş kalıbı kalbin titrer hani “ Allah korusun “ dersin … Haline şükredersin … Hani olurya , hastalanırsın hastaneye gidersin , ameliyattan çıkanlar mı dersin , gözleri görmeyip elleri önde ortalıkta gezenleri mi dersin her hastalığı görürsün sonra o...
  4. Mutluluk İle İlgili Sözler 2012

Mutluluk İle İlgili Sözler 2012

2012 mutluluk sözleri 2012 mutluluk mesajları mutluluk ile ilgili sözler 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Mutluluk paylaşıldığında güzeldir melekler :) Paylaşıldığında çoğalır, daha bir anlam kazanır. Siz de mutluluğunuzu 2012 mutluluk sözleri ile ifade edebilir, 2012 mutluluk mesajları ile arkadaşlarınızla , sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Arkadaşınıza tatlı sözler edebilir,...

Sayfayı Paylaş