gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Hırsızla Savaşılmaz :)

Konu, 'Çöplük' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hırsızla Savaşılmaz :)

:hhh::hhh::piha::piha:

paylasım için saol

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

:haha:süperrrr süperrrrr emeğine sağlık

4. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

sağol canım benim:)

5. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

:hhh:emegine saglık cnm :hhh:

6. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

sağol canımm:)

Hırsızla Savaşılmaz :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurabiye Hırsızı!..

Kurabiye Hırsızı!..

Bir gece kadının biri bekliyordu havaalanında,Daha epeyce zaman vardı, uçağın kalkmasına. Havaalanındaki dükkandan bir kitap ve bir paket kurabiye alıp, buldu kendisine oturacak bir yer. Kendisini kitabına öyle kaptırmıştı ki, yine de Yanında oturan adamın olabildiğince cüretkar bir şekilde Aralarında duran paketten birer birer kurabiye Aldığını gördü, ne kadar görmezden gelse de....
  2. At Hırsızı

At Hırsızı

Asalet & Terbiye Firavun'un kahinleri, saltanatı yıkacak çocuğun dünyaya geldiğini kendisine haber verdiler. Firavun ölmemek için öldürmek sevdasına kapıldı. O sene dünyaya gelen erkek çocuklarını, kılıçtan geçirtmeye başladı. Cellatlar; sokak sokak, ev ev dehşet ve ölüm saçıyorlardı. Kadının biri, doğum sancıları başlayınca, mağaraya vardı ve çocuğunu orada dünyaya getirdi....
  3. Çöl hırsızı

Çöl hırsızı

Çölde yaşayan zengin ve muktedir bir kabile reisinin dillere destan, eşi-menendi az bulunur bir atı varmış. Günün birinde kabile reisi, bu pek sevgili atına atlayarak tek başına çöle gezmeye çıkmış. Hayli zaman at koşturduktan sonra dönmek üzere iken uzaklarda bir kımıltı dikkatini çekmiş. Bir insan, yerde yatıyor. Belli ki çok hasta veya ölmek üzere. Yardıma muhtaç. Hemen oraya yaklaşıp...
  4. kurabiye hırsızı...

kurabiye hırsızı...

kurabiye hırsızı şiiri Bir gece, kadının biri havaalanında bekliyordu.Uçağının kalkmasına daha epeyce zaman vardı. Havaalanındaki dükkandan bir kitap ve bir paket kurabiye alıp kendisine oturacak bir yer buldu. Kendisini kitabına kaptırmış olmasına rağmen, yanında oturan adamın olabildiğince cüretkar bir şekilde ararlarında duran paketten birer kurabiye aldığını fark etti; ne kadar görmezden...
  5. Sanal Hırsızlar

Sanal Hırsızlar

xkişi: Kardeş o yazıyı ben senden önce yayınlamıştım! Sanal Hırsız: Git len işine o yazıyı ben yazdım! xkişi: İyi de ben o yazıyı lombaktan alıntı yapmıştım! Sanal Hırsız: Hadi bea zıçtık! xkişi: Kardeş bizim bi mizah dergimiz var.Orda yazmak ister misin ? Sanal Hırsız: valla mı abi.Çok isterim. Abi dergide kopyala yapıştır oluyor değil mi? xkişi: Anlamadım ne dedin? Sanal Hırsız: ee şeyyy...

Sayfayı Paylaş