gebe
  1. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Hırsızlardan Komik savunmalar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ocean tarafından paylaşıldı.

Hırsızlardan Komik Savunmalar [​IMG] [​IMG] 'Caddeden geçerken ayağım kaydı ve ben de...'
    Yakayı ele veren hırsızlık zanlıları ifadelerinde ‘inanılmaz’ bahanelere sığınıyor.Konya'da suç üstü ya da teşebbüs aşamasında birçok hırsızlık zanlısı yakaladı.

Polisin "Niye yaptın?" sorusuna zanlılar ‘inanılmaz’cevaplar veriyor:

Market çıkışı yakalanan bir zanlı, ''Markete girdiğimde kaşar çalmadan

duramıyorum. Bunları hem yiyor hem satıyorum'' diyerek kendini savunmaya çalıştı.

Bir marketin camını kırıp içerden sigara çalarken yakalanan bir zanlı: Caddeden geçerken ayağım kaydı, marketin camına çarpınca marketin içine düştüm.''

Camiden halı çalan bir kişi: ''Camiye hırsızlığa değil namaz kılmaya geldim.''

Apartmanın balkonunda yakalanan bir kişi: ''Binanın balkonuna bez almak için çıkmıştım.''

Marketten hırsızlıkla suçlanan bir zanlı: ''Ben market hırsızı değil, ev hırsızıyım.''

Evinde çalıntı malzeme ele geçirilen bir kişi: ''Çalıntı malzemeleri hırsızlar bizim eve bırakmış'.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hırsızlardan Komik savunmalar
    :hhh:töbe töbe bari adamakıllı bir savunma hazırlayıp öyle işe koyulsalarmış:hhh:
    yani demekki genç bunlar yaşları uafak yazık valla
    saol canım emeğine sağlık

Hırsızlardan Komik savunmalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zavallı hırsız

Zavallı hırsız

Japonya'da bir hırsız, Osaka kentinde kilitli olmayan bir kapı bulduğuna sevinmişti ki bir sürpriz sevincini kursağında bıraktı. 1,80 metre boyunda, 131 kilo ağırlığında bir sumo güreşçisi... Hırsız, dün gece girdiği evde karanlıkta yavaşça ilerlerken 1,80 metre boyunda, 131 kilo ağırlığında bir sumo güreşçisiyle karşılaştı. Sumo güreşçisi, hırsızı yakaladı ve kollarını hırsıza doladı....
  2. Savunma Diyeti

Savunma Diyeti

Hedef: 3 günde ortalama 2 kilo. Günlük kalori: 500 Kcal Yüksek protein ve çok düşük kalori içeren yiyeceklere yönelik ve bol su içmeye dayalı diyet, egzersizle desteklendiği takdirde hızlı kilo kaybına neden oluyor. Diyet sırasında açlık dayanılmaz hale geldiğinde aralarda küçük parçalar halinde ananas atıştırılabilir. Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih...
  3. At Hırsızı

At Hırsızı

Asalet & Terbiye Firavun'un kahinleri, saltanatı yıkacak çocuğun dünyaya geldiğini kendisine haber verdiler. Firavun ölmemek için öldürmek sevdasına kapıldı. O sene dünyaya gelen erkek çocuklarını, kılıçtan geçirtmeye başladı. Cellatlar; sokak sokak, ev ev dehşet ve ölüm saçıyorlardı. Kadının biri, doğum sancıları başlayınca, mağaraya vardı ve çocuğunu orada dünyaya getirdi....
  4. Çöl hırsızı

Çöl hırsızı

Çölde yaşayan zengin ve muktedir bir kabile reisinin dillere destan, eşi-menendi az bulunur bir atı varmış. Günün birinde kabile reisi, bu pek sevgili atına atlayarak tek başına çöle gezmeye çıkmış. Hayli zaman at koşturduktan sonra dönmek üzere iken uzaklarda bir kımıltı dikkatini çekmiş. Bir insan, yerde yatıyor. Belli ki çok hasta veya ölmek üzere. Yardıma muhtaç. Hemen oraya yaklaşıp...
  5. kurabiye hırsızı...

kurabiye hırsızı...

kurabiye hırsızı şiiri Bir gece, kadının biri havaalanında bekliyordu.Uçağının kalkmasına daha epeyce zaman vardı. Havaalanındaki dükkandan bir kitap ve bir paket kurabiye alıp kendisine oturacak bir yer buldu. Kendisini kitabına kaptırmış olmasına rağmen, yanında oturan adamın olabildiğince cüretkar bir şekilde ararlarında duran paketten birer kurabiye aldığını fark etti; ne kadar görmezden...

Sayfayı Paylaş