gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Hırsızların yeni kapı açtırma yöntemi

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

dikkat!HIRSIZLARIN YENİ KAPI AÇTIRMA YOLU Gelen soyguncular, size kapıyı açtırmanın gürültüsüz bir yolunu bulmuşlar.
    Bunun için de kapı eşiğinden su döküyorlar.
    Siz bu suyu fark edip de nereden geldiğini anlamak için
    kapıyı açtığınız anda ağzınızı kapatarak sizi evin içine sokup etkisiz
    hale getiriyorlarmış
    lütfen atrafınızdakilerle paylaşın:slm:

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: Hırsızların yeni kapı açtırma yöntemi
    bu ara birde bayanların buzdolabına altın sakladıklarını duyuyoruz. Arkadaşlar öyle cihazlar taşıyorlarki altın nerde olsa ötüyor cihaz.
    evde bu tür şeyleri saklamayın. Bide evinizi sigorta ettirin.
    inanın ben yeni yaptırdım baya kapsamlı 1 yıllık 236 ytl tuttu. 5 te taksit yapıyorlar.

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Hırsızların yeni kapı açtırma yöntemi

emeğinze sağlık arkadaşlar gerekli bilgiler için allah korusun herkesin evini

Hırsızların yeni kapı açtırma yöntemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırışıklıklara yeni yöntem!

Kırışıklıklara yeni yöntem!

İsrailli bilim adamları, bitkiden elde ettikleri bir antioksidanı fare derisi üzerinde deneyerek, kırışıklıklarla mücadelede başarı sağladılar. İbrani Üniversitesi'nde görevli Dr. Orit Bossi, bir bitkiden elde ettiği antioksidanın, kırışıklıklara karşı kullanılan kozmetiklerin içindeki antioksidanlardan daha dayanıklı olduğunu ve böylece yaşlanma sürecini yavaşlatmada ve mevcut...
  2. bu kapı hırsızı gözünden tanıyor

bu kapı hırsızı gözünden tanıyor

Hırsızların korkulu rüyası olacak teknoloji harikası bu kapılar anahtarla değil bir bakışla açılıyor . Ankara'da bir firma retina ile tanınan kapı üretti. Dünyada 4 yerde bulunan retina ile tanınan kapı, hırsızların korkulu rüyası olacak. Ayrıca retina ile tanınan bu kapı anahtarlarını sık sık unutanlara çare olacak. Alman marka kapıya monte edilen cihaz sayesinde ev sahibi gözleri ile...
  3. Hırsızlardan para saklamanın yeni yolu...

Hırsızlardan para saklamanın yeni yolu...

Hep ev dekarasyoncuları Gizli priz yapımı için uğraşmıştır melekerim.... Şmdi gizli olan aslında priz değil, prizin içine sakladıklarınız. Priz görünümündeki bu saklama alanı, değerli eşyaları gizlemek için ideal bir çözüm.... Ve buçözüm sayesindede hırsızlardan paralarımızı ve dğerli eşyalarımızı saklayabilirizz..... Sizcede çok akıllıca bir fikir değilmi ???
  4. yeni bir hayat kapımda =)

yeni bir hayat kapımda =)

Yeni bir hayat beni beklıyor açmış kollarını hiç düşünmeden bana koş dıyor mutlu olmak birazda olsa gülmek için bana koş dıyor buzmana kadar çok bekledım ama bir sanıye bile beklemeye sabırım kalmadı o gidiyor umurumda bile değil artık üzülmedıgımı farkettım çok üzüldüm ama busefer zafer benim sadece benim olmalı savaşı kazan başar ben olamalıyım (:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh: kahkahlar...
  5. Kapı süsüne yeni boyut

Kapı süsüne yeni boyut

Çerçeveli kapı süsü Kapı süsü modelleri Kapı süslerini beğenmeme rağmen evimde hala kapı süsüm yok. Belki bu yaz midye kabuğu toplayıp kapı süsü yaparı m. bu duvar süsünde gördüğüm bir detayda çok hoşuma gitti. Kapı süsünden çerçeve sarkıtarak farklı bir detay yakalayabiliriz. Bakalım sizde bu çerçeveli kapı süsü modelini beğenecek misiniz?

Sayfayı Paylaş