gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Hırvatlar 2 Türk'ü öldürdü!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

Hırvatlar 2 Türk'ü öldürdü!

Maç sonrası Viyana'da hiç istenmeyen olaylar yaşandı. Taraftarlar arasında kavga çıktı. Hırvatlar 2 Türk'ü silahla öldürdü.
    Türkiye'nin Hırvatistan'ı yendiği 13. Avrupa Futbol Şampiyonası çeyrek final maçının son dakikalarında, maçı Viyana Belediyesi binasının yanındaki meydanda izleyen taraftarlar arasında kavga çıktı.
    Polis ve sağlık görevlileri, "Türk taraftarların Hırvat taraftarlara saldırdığını" savunurlarken, olaylar
    sırasında 12 kişi yaralandı.
    Bu olay sonrası devam eden kavgada Hırvatlar, iki vatandaşımızı öldürdüler ;

Türkler'in yoğun olarak yaşadığı Ottakring bölgesinde ise Hırvat ve Türk taraftarları ayırmak için müdahale eden özel giyimli çevik kuvvet polislerine çok sayıda şişe atılması üzerine, polisin kimi caddeleri kordon altına aldığı kaydedildi.
    Polis, buradaki kimi kişilerin gözaltına alındıklarını bildirdi, ancak sayı vermedi.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Hırvatlar 2 Türk'ü öldürdü!
    spor kardeşliktir ama bu amacını aşanlar oluyor dünyanın ört bir yanında hangi millette olsa maalesef...keşke olmasaydı böyle bir sonuç.ama keşkelerle iş bitmiyor.ölenlere Allah'tan rahmet diliyorum ailelerine sabırlar ...

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar ben de bir konu açtım ölü yok diyorlar ama bakalım inşallah ölü yoktur!! bana göre de var gibi geliyor ama araştırıyorum

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Sanki ellerine ne geciyorsa, kiniyorum böyle insanlari magandalari!!!!
    Bende ölü var diye okudum bende bi arastiriym dönerim

5. dort_yapraklı_yonca

dort_yapraklı_yonca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Futboldan ve pek çok spor dalıdan nefret etmeme neden olan böyle maganda ruhlu insanlar.Sporda kaybetmenin de var olduğunu bir türlü kavrayamamışlar.:bayraks:

Hırvatlar 2 Türk'ü öldürdü! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Yapamam'ları Öldürün

'Yapamam'ları Öldürün

Donna, emekliliğine sadece iki yıl kalmış, Michigan’da küçük bir kasaba öğretmeniydi. Ayrıca benim tarafımdan bölge çapında düzenlenmiş personel geliştirme projesine gönüllü olarak katkıda bulunuyordu. Eğitim sürecinde öğrencilerin kendilerini iyi hissetmeleri ve yaşamlarının sorumluluğunu üstlenmeleri baz alınıyordu. Donna’nın işi eğitim sürecine katılmak ve sunulan kavramları uygulamaya...
  2. Kırşehir'de Cinnet Geçiren Adam 2 Çocuğunu ve Eşini Öldürdü

Kırşehir'de Cinnet Geçiren Adam 2 Çocuğunu ve Eşini Öldürdü

Kırşehir’in Kaman ilçesinde cinnet getiren Bilal Kara (32), aralarında şiddetli geçimsizlik bulunduğu bildirilen eşi Alev (25) ile kızları 3 yaşındaki Ceren ve 7 aylık Ceylan’ı ve kendini öldürdü. Komşuları, Çiftlikli Mahallesi’nde oturan Kara çiftinin yetiştirme yurdunda büyüdüğünü söyledi. Evin geçimini Kaman Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’nda hizmetli olarak çalışan Alev...
  3. Karımı Öldürdüm...

Karımı Öldürdüm...

Karımı Öldürdüm? O alçağın yüzünü görmek istemiyorum. Mektubu yine buruşturup yastığın altına attıktan sonra, yorganı kafama çektim. Hıçkıra hıçkıra ağladım dakikalarca. Ama kimseye belli etmeden... Gururumu ayaklar altına almamaya çalışarak... Ertesi günden itibaren, her uyandığımda, o verilen randevuya bir gün daha yaklaştığımı hissediyordum... "Adana cezaevindeyim. Suçum da cinayet....
  4. ikizini öldürdü

ikizini öldürdü

Eskişehir’de İ.A.U.’nun (8), polis memuru babasının tabancasıyla oynaması, ikiz kardeşi Cemil Arda U.’nun hayatına mal oldu. Olay dün saat 11.00 sıralarında Ertuğrul Gazi Mahallesi’ndeki Emniyet ;Müdürlüğü Polis Lojmanları’nda meydana geldi. Mualla Zeyrek İlköğretim Okulu öğrencisi İ.A.U., öğretmen anneleri okuldayken, gece nöbetinden dönen Emniyet Müdürlüğü Özel Harekât Şubesi’nde polis...
  5. Silikonları yılanı öldürdü

Silikonları yılanı öldürdü

Bu haberi okurken ben çok şaşırdım melekler sizinlede paylaşıyorum :) Geçtiğimiz günlerde bir fotoğraf çekimi sırasında yılanla erotik pozlar veren İsrailli manken Orit Fox'u yılan sokmuştu. Yılan, Fox'un silikonlu göğüslerini ısırmıştı. Hastaneye kaldırılan mankenin gayet sağlıklı olduğu belirtilirken yılan cephesinden üzücü haberler geldi! Yetkililer silikonlu göğüsleri ısıran yılanın...

Sayfayı Paylaş