gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

hisler

Konu, 'Resimleri' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

hisler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - 6. His

Doğuş - 6. His

Yürüdüğün yolları öpüyorum Gül değil, kalbimi döküyorum Artık anladım ben sensiz yapamıyorum Aşkın ebediyeti var mı Varsa sevende son bulsun Biliyorsun ki bende sana tapmıyor, fıttırıyorum Senin için bağırıyor yüreğim Vazgeçmem, vazgeçemem Altıncı his olmazsa olmaz Aşkta gurur olmaz
  2. Kıssadan hisse...

Kıssadan hisse...

Yaban Kazları Dikkat ettiyseniz yaban kazları "V" şeklinde uçarlar. Bilim adamları kazların neden bu şekilde uçtuklarını araştırmışlar. araştırma sonucunda şu verilere ulaşmışlar; 1-) "V" seklinde uçulduğunda, uçan her kus kanat çırptığında, arkasındaki kuş için onu kaldıran bir hava akimi sağlıyormuş. Böylece "V" seklinde bir formasyonda uçan kaz grubu,...
  3. Sana dair hisler..

Sana dair hisler..

Bu akşam ağLamayı cok istedim GözLerimdeki buğuLarı siLmeyi Boğazıma dügümLenen keLimeLeri SöyLeyemediğim sözLeri GözLerimden damLaLarLa atmak istedim Ama yapamadım Yine dışarı dökemediğim damLaLarı içime akıttım Ama kimin umrunda ki Zaten kim umursadı ki Zaten neye yarardı ki AnLayanda herkesLer gibi gidecekti AnLamak neyi değiştirirdi ki Içimde kopan fırtınaLarı...
  4. kıssadan hisse

kıssadan hisse

Herkesin kendine göre anlam yükleyeceği bir hikaye...Uygulayabilenlerden olmak dileğiyle......... Serçenin biri bir bahargünü uçuyormuş. Bir anda farketmiş ki karşıdan Motorsikletli bir adam geliyo. Her ikisi de çarpışmayı engellemek için ellerinden geleni yapmışlar... ama nafile... Serçe 'çotaaank' diye kaska çarpıp düşmüş. motorcu koşmuş serçenin yanına. Serçe baygın...
  5. Cansu - His (2011)

Cansu - His (2011)

Cansu his albümü, 2011 şarkıları, yeni albümü, 2011 yeni albüm şarkıları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Cansu 2011 yılınca piyasaya sürdüğü His adlı albümü ile sizlerle melekler. Sanatçi: Cansu Albüm Adi: His Yayin Tarihi: 2011 Dosya Boyutu: 52.4 MB Albümdeki Eserler 01. Hangimiz Daha Yorgun 02. Geçmiş Geçmişte Kaldı 03. Gülme Bu Halime 04. Artık Çok...

Sayfayı Paylaş